Етърци на финали за титлата в Банско на Футбол 7 и Футбол 9 (програма)

Публикувано на: 07.06.2017 г. 11:10 ч.

В Банско от 12 до 14 юни са финалите на държавните първенства на Футбол 7 и Футбол 9, на които се класираха и двата отбора на „Етър“. „Виолетовите“ надежди завършиха първи в зоновите първенства и влязоха сред топ 8 на България, като ще се борят за медалите.

Вече са ясни съперниците и програмата на финалите. Набор 2005 г. с треньор Стефан Ангелов е в една група с „Ботев“ (Пд), „Спартак“ и „Национал“ на Футбол 9, а в другата група са „Литекс“, „Царско село“, „Дунав“ и „Черноморец“. Етърци стартират на 12 юни от 19:30 ч. срещу „Национал“, а ден по-късно от 16 ч. играят със „Спартак“. На 14 юни от 10:30 ч. е последният им мач от групата срещу „Ботев“ (Пд). Победителите играят същия ден следобед за 1-2 място, вторите – за 3-4, третите – за 5-6 и четвъртите – за 7-8 място.

„Етър“, набор 2006 г., с треньор Стефан Николов на Футбол 7 е в група с „Левски“ (Сф), „Арда“ и „Дунав“, а в другата група са „Витоша“, „Черно море“, „Фортуна“ (Пл) и „Черноморец“. Великотърновци стартират на 13 юни от 9 ч. срещу „Левски“, а от 16 ч. играят с „Дунав“. На 14 юни от 10:30 ч. е третият им двубой с „Арда“, а следобед са финалите.