Вече са ясни точните дати и часове на мачовете на „Етър“ за септември и октомври

Публикувано на: 29.08.2017 г. 19:14 ч.

Спортно-техническата комисия на БФС обяви програмата за Първа лига и за Купата на България с цели два месеца напред, така че вече са ясни точните дати и часове на мачовете на „Етър”.

„Виолетовите” гостуват на „Септември” на 11 септември (понеделник) от 20:00 ч. на Националния стадион „В. Левски” на ел. осветление. После на 15 септември (петък) приемат „Берое” у дома от 17:00 ч.

Следва гостуване в Поморие за Купата на България, което ще бъде на 20 септември (сряда) от 16:00 ч., а още на 23 септември (събота) от 20:00 ч. гостуват на ел. осветление във Варна на „Черно море”.

После идват и чаканите с интерес две поредни домакинства срещу ЦСКА и „Левски” на стадион „Ивайло”, като любопитното е, че и двата мача са в ранни часове на естествено осветление. „Етър” посреща ЦСКА на 30 септември (събота) от 14:45 ч., а веднага след това (след пауза заради европейските квалификации) приема и „Левски” на 15 октомври (неделя) от 17:30 ч.

Първа лига:

VIII кръг

8 септември 2017, петък, 17:30 ч:

Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)                  –  /пряко по Диема спорт/

8 септември 2017, петък, 20:00 ч:

ЦСКА (София) – Верея (Стара Загора)                        –  /пряко по Диема спорт/

9 септември 2017, събота, 17:30 ч:

Пирин (Благоевград) – Локомотив (Пловдив)             –  /пряко по Диема/

9 септември 2017, събота, 20:00 ч:

Славия (София) – Лудогорец (Разград)             –  /пряко по Диема спорт/

10 септември 2017, неделя, 17:30 ч:

Дунав 2010 (Русе) – Витоша (Бистрица)       –  /пряко по Диема спорт/

10 септември 2017, неделя, 20:00 ч:

Ботев (Пловдив) – Левски (София)                           –  /пряко по Диема спорт/

11 септември 2017, понеделник, 20:00 ч:

в София, Национален стадион „Васил Левски“:

Септември (София) – Етър (В. Търново)               –  /пряко по Диема спорт/

IX кръг

15 септември 2017, петък, 17:00 ч:

Етър (В. Търново) – Берое (Стара Загора)            –  /пряко по Диема спорт/

15 септември 2017, петък, 20:00 ч:

Левски (София) – Септември (София)                         –  /пряко по Диема спорт/

16 септември 2017, събота, 17:45 ч:

Верея (Стара Загора) – Дунав 2010 (Русе)                   –  /пряко по Диема/

16 септември 2017, събота, 20:00 ч:

Черно море (Варна) – ЦСКА (София)                          –  /пряко по Диема спорт/

17 септември 2017, неделя, 17:30 ч:

Витоша (Бистрица) – Пирин (Благоевград)     –  /пряко по Диема спорт/

17 септември 2017, неделя, 20:00 ч:

Локомотив (Пловдив) – Славия (София)             –  /пряко по Диема спорт/

18 септември 2017, понеделник, 20:00 ч:

Лудогорец (Разград) – Ботев (Пловдив)                 –  /пряко по Диема спорт/

X кръг

22 септември 2017, петък, 17:30 ч:

Берое (Стара Загора) – Левски (София)                      –  /пряко по Диема спорт/

22 септември 2017, петък, 20:00 ч:

ЦСКА (София) – Дунав (Русе)                           –  /пряко по Диема спорт/

23 септември 2017, събота, 15:30 ч:

Славия (София) – Витоша (Бистрица)     –  /пряко по Диема/

23 септември 2017, събота, 20:00 ч:

Черно море (Варна) – Етър (В. Търново)              –  /пряко по Диема спорт/

24 септември 2017, неделя, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) – Локомотив (Пловдив)                 –  /пряко по Диема спорт/

24 септември 2017, неделя, 20:00 ч:

Септември (София) – Лудогорец (Разград)               –  /пряко по Диема спорт/

25 септември 2017, понеделник, 20:00 ч:

Пирин (Благоевград) – Верея (Стара Загора)                 –  /пряко по Диема спорт/

XI кръг

29 септември 2017, петък, 17:30 ч:

Локомотив (Пловдив) – Септември (София)               –  /пряко по Диема спорт/

29 септември 2017, петък, 20:00 ч:

Верея (Стара Загора) – Славия (София)                 –  /пряко по Диема спорт/

30 септември 2017, събота, 14:45 ч:

Етър (В. Търново) – ЦСКА (София)                    –  /пряко по Диема спорт/

30 септември 2017, събота, 17:45 ч:

Витоша (Бистрица) – Ботев (Пловдив)         –  /пряко по Диема/

30 септември 2017, събота, 20:00 ч:

Дунав (Русе) – Пирин (Благоевград)                    –  /пряко по Диема спорт/

1 октомври 2017, неделя, 17:30 ч:

Левски (София) – Черно море (Варна)                        –  /пряко по Диема спорт/

1 октомври 2017, неделя, 20:00 ч:

Лудогорец (Разград) – Берое (Стара Загора)            –  /пряко по Диема спорт/

XII кръг

13 октомври 2017, петък, 20:00 ч:

Берое (Стара Загора) – Локомотив (Пловдив)            –  /пряко по Диема спорт/

14 октомври 2017, събота, 15:30 ч:

Славия (София) – Дунав (Русе)                    –  /пряко по Диема/

14 октомври 2017, събота, 20:00 ч:

Черно море (Варна) – Лудогорец (Разград)              –  /пряко по Диема спорт/

15 октомври 2017, неделя, 17:30 ч:

Етър (В. Търново) – Левски (София)                  –  /пряко по Диема спорт/

15 октомври 2017, неделя, 20:00 ч:

ЦСКА (София) – Пирин (Благоевград)                         –  /пряко по Диема спорт/

16 октомври 2017, понеделник, 17:30 ч:

Септември (София) – Витоша (Бистрица)       –  /пряко по Диема спорт/

16 октомври 2017, понеделник, 20:00 ч:

Ботев (Пловдив) – Верея (Стара Загора)                     –  /пряко по Диема спорт/