Драгомир Драганов свири „Поморие“ – „Етър“

Публикувано на: 18.09.2017 г. 11:43 ч.

Драгомир Драганов от Варна ще ръководи 1/16 финалния мач за Купата на България между отборите на „Поморие“ и „Етър“. Мачът е на 20 септември, сряда, от 16:00 ч. на стадион „Лазур“ в Бургас. Асистенти са Диян Вълков и Красимир Атанасов, четвърти съдия Петър Костадинов, а съдийски наблюдател – Любомир Войков.

Съдийски назначения 1/16 финали Купа на България

15 септември 2017 11:00
19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Несебър – ПФК ЦСКА–София
ГС:    Станислав Тошев Ставров       АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Пламен Хинков Хинков
4-ТИ:    Никола Илиянов Атанасов
СН:    Стоян Иванов Вътев

19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Вихрен – ФК Септември
ГС:    Мустафа Севди Шефкет           АС1:    Стефан Делчев Делчев        АС2:    Атанас Иванов Делчев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов
СН:    Милко Петков Николов

19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Севлиево – ПФК Берое ЕАД
ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев
СН:    Николай Тодоров Петров

19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Сокол Марково – ФК Дунав
ГС:    Стефан Демирев Павлов              АС1:    Васил Стоянов Шавов           АС2:    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов
СН:    Атанас Петров Бозев

19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД – Царско Село
ГС:    Калоян Венелинов Кирилов         АС1:    Радостин Зафиров Шиков     АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев
СН:    Милко Илиев Георгиев

19 Сеп 2017 г. Вторник 19:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 – ПФК Левски АД
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров        АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев
СН:    Красимир Здравков Стойчев

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Струмска слава – ФК Созопол
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев         АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Петър Стефанов Доровски
СН:    Владимир Йорданов Владимиров

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Черноморец Балчик – ПФК Славия АД
ГС:    Никола Павлов Петров            АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев
СН:    Красимир Иванов Василев

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Локомотив София – ФК Верея
ГС:    Георги Николов Кабаков            АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева
СН:    Деница Павлова Крумова

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Ботев Враца – ОФК Пирин ЕООД
ГС:    Рюстем Джемил Карагарен        АС1:    Йордан Петров Петров                 АС2:    Тони Бонев Пандарски
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански
СН:    Георги Спасов Славов

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Монтана – ПФК Черно море
ГС:    Волен Валентинов Чинков             АС1:    Мартин Руменов Ангелов        АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Георги Николов Николов
СН:    Георги Владимиров Игнатов

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
ОФК Поморие – Етър
ГС:    Драгомир Димитров Драганов         АС1:    Диян Христов Вълков       АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов
СН:    Любомир Йорданов Войков

20 Сеп 2017 г. Сряда 19:00 ч.
Литекс – Витоша
ГС:    Георги Милков Гинчев                 АС1:    Георги Йорданов Дойнов         АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров
СН:    Крум Добринов Стоилов

21 Сеп 2017 г. Четвъртък 16:00 ч.
Марица – ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС:    Георги Димитров Давидов           АС1:    Милен Дончев Арабаджиев      АС2:    Даниел Пенчев Йорданов
4-ТИ:    Цанко Костадинов Миндалов
СН:    Красимир Драганов Драганов

21 Сеп 2017 г. Четвъртък 16:00 ч.
ФК Оборище Панагюрище – ПФК Лудогорец 1945 АД
ГС:    Владимир Вълков Вълков         АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров
СН:    Георги Стефанов Кордев

21 Сеп 2017 г. Четвъртък 20:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица – ПФК Ботев АД
ГС:    Ангел Любенов Ангелов            АС1:    Димитър Божидаров Стоилов       АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Румен Красимиров Христов
СН:    Тихомир Георгиев Боболов