Младшата възраст и децата с две победи над “Янтра” (ПТ)

Публикувано на: 14.03.2018 г. 12:16 ч.

Две победи с по 1:0 взеха юношите младша възраст и децата на “Етър” в срещите си с “Янтра” (Полски Тръмбеш). Мачовете се играха на стадиона в Самоводене, тъй като през есента двата клуба размениха домакинствата си.

При младшата възраст победното попадение за „виолетовите“ бе дело на Емил Спасов в 63-ата минута. Голмайсторът на етърци обаче не завърши срещата, тъй като в 77-ата минута получи втори жълт и съответно червен картон.

При децата великотърновци също спечелиха с 1:0, като тук точен бе Росен Върбишки в 21-ата минута.

Останалите резултати: „Локомотив“ (ГО) – „Павликени“ 3:0 и 12:0, „Левски-2007“ – „Янтра“ (Габрово) 0:2, „Трявна“ – „Севлиево“ 2:0 и 3:0, „Спартак-19“ – „Гигант“ (Белене) 4:1.