Етърци изпуснаха точка срещу „Локо” (Пд) в U17

Публикувано на: 22.04.2018 г. 14:47 ч.

Юношите на „Етър” можеха да вземат поне точка, но отстъпиха с 1:2 на „Локомотив” (Пд) в елитната U17 група. На стадион „Ивайло” гостите още в първата си атака откриха резултата, след като подаване от фланга бе засечено от Филип Колев за 0:1. „Виолетовите“ опитаха да се върнат в мача, но до почивката само два пъти след корнери отправиха удари, при които вратарят се намеси и изби топката. Удар от движение на Димитър Динев пък мина край гредата. В края на полувремето Мартин Паскалев засече с глава центриране от ъглов удар и въпреки намесата на етърския вратар покачи на 0:2.

След почивката възпитаниците на Марин Стефанов вложиха ред в акциите си, но направиха пропуски. Анджело Глузов изпусна на два пъти от чиста позиция. В 70-ата минута Ростислав Узунов засече подаване от фланга за 1:2, но втори гол така и не падна.