“Етър” U15 направи реми с “Национал” като гост

Публикувано на: 19.11.2018 г. 14:55 ч.

Второ поредно реми направиха подрастващите футболисти на “Етър” в елитната U15 група. След домакинското 1:1 срещу “Левски”, те повториха същия резултат и при гостуването си на “Национал” (София).

И двата гола паднаха още през първото полувреме. Веско Илиев откри за домакините, но до почивката “Етър” изравни с гол на Николай Николов. В двуостър и коректен мач двата тима показаха добро темпо за студеното и дъждовно време.

Великотърновският тим изпревари в класирането “Черноморец” (Бургас) и вече заема 11-ото място с актив от 14 точки. В следващия кръг в събота от 11 ч. етърци приемат “Лудогорец”.

Юношите младша възраст гостуваха в елитната U17 група на “Сокол” (Марково) и отстъпиха с минималното 1:0. Единствения гол в мача отбеляза Мартин Айков от пряк свободен удар в края на първото полувреме. Малко след почивката Паулин Василев от домакините пропусна дузпа. Етърци заемат 15-ото място с 5 точки и в събота също приемат “Лудогорец”, но от 13:30 ч.