Обявиха датите на мачовете на „Етър” до края на годината

Публикувано на: 03.11.2019 г. 14:49 ч.

Спортно-техническата комисия на БФС обяви точните дати и часове на всички мачове в елита до края на 2019 г. Както вече бе известно, „Етър” гостува на „Левски” в сряда, 6 ноември, от 15:30 ч., после приема „Черно море” в събота, 9 ноември, от 15:00 ч., а на 25 ноември (понеделник) от 17:30 ч. гостува на „Ботев” (Пловдив).

Сега станаха ясни и датите за последните три кръга. На 29 ноември (петък) от 16:30 ч. „виолетовите” посрещат „Славия”. После на 6 декември (петък) от 17:00 ч. гостуват на „Царско село”, а последният им за годината мач е у дома – на 13 декември (петък) от 17:00 ч. срещу „Ботев” (Враца).

 

XV кръг

 

2 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:

Лудогорец (Разград) – Берое (Стара Загора) 3:1

5 ноември 2019 г., вторник, 12:30 ч:

Ботев (Враца) – Витоша (Бистрица)

5 ноември 2019 г., вторник, 15:00 ч:

Славия (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)

5 ноември 2019 г., вторник, 17:30 ч:

Черно море (Варна) – ЦСКА (София)

6 ноември 2019 г., сряда, 13:00 ч:

Дунав (Русе) – Ботев (Пловдив)

6 ноември 2019 г., сряда, 15:30 ч:

Левски (София) – Етър (Велико Търново)    

7 ноември 2019 г., четвъртък, 15:30 ч:

Арда 1924 (Кърджали) – Царско село (София)

 

XVI кръг

 

8 ноември 2019 г., петък, 17:30 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Враца)

9 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч:

Етър (Велико Търново) – Черно море (Варна) 

9 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:

ЦСКА (София) – Славия 1913 (София)

10 ноември 2019 г., неделя, 12:45 ч:

Берое (Стара Загора) – Арда 1924 (Кърджали)

10 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч:

Ботев (Пловдив) – Левски (София)

10 ноември 2019 г., неделя, 17:45 ч:

Витоша (Бистрица) – Лудогорец 1945 (Рз)

11 ноември 2019 г., понеделник, 17:30 ч:

Царско село 2015 (София) – Дунав (Русе)

 

XVII кръг

 

22 ноември 2019 г., петък, 17:30 ч:

Арда 1924 (Кърджали) – Витоша (Бистрица)

23 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:

Славия 1913 (София) – Черно море (Варна)

23 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч:

Ботев (Враца) – ЦСКА (София)

23 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:

Лудогорец (Разград) – Локомотив (Пловдив)

24 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч:

Дунав (Русе) – Берое (Стара Загора)

24 ноември 2019 г., неделя, 17:45 ч:

Левски (София) – Царско село 2015 (София)

25 ноември 2019 г., понеделник, 17:30 ч:

Ботев (Пловдив) – Етър (Велико Търново)    

 

XVIII кръг

 

29 ноември 2019 г., петък, 16:30 ч:

Етър (Велико Търново) – Славия (София)

30 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:

Черно море (Варна) – Ботев (Враца)

30 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч:

Царско село 2015 (София) – Ботев (Пловдив)

30 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:

Берое (Стара Загора) – Левски (София)

1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч:

Локомотив (Пловдив) – Арда (Кърджали)

1 декември 2019 г., неделя, 14:30 ч:

Витоша (Бистрица) – Дунав (Русе)

1 декември 2019 г., неделя, 18:00 ч:

ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

 

XIX кръг

 

6 декември 2019 г., петък, 17:00 ч:

Царско село (София) – Етър (Велико Търново)  

7 декември 2019 г., събота, 14:15 ч:

Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

7 декември 2019 г., събота, 16:30 ч:

Лудогорец 1945 (Разград) – Черно море (Варна)

8 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч:

Ботев (Враца) – Славия 1913 (София)

8 декември 2019 г., неделя, 14:15 ч:

Арда 1924 (Кърджали) – ЦСКА (София)

8 декември 2019 г., неделя, 16:30 ч:

Левски (София) – Витоша (Бистрица)

9 декември 2019 г., понеделник, 17:00 ч:

Дунав (Русе) – Локомотив 1926 (Пловдив)

 

XX кръг

 

13 декември 2019 г., петък, 17:00 ч:

Етър (Велико Търново) – Ботев (Враца)

14 декември 2019 г., събота, 12:00 ч:

Берое (Стара Загора) – Царско село (София)

14 декември 2019 г., събота, 14:15 ч:

Черно море (Варна) – Арда 1924 (Кърджали)

14 декември 2019 г., събота, 16:30 ч:

ЦСКА (София) – Дунав (Русе)

15 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч:

Витоша (Бистрица) – Ботев (Пловдив)

15 декември 2019 г., неделя, 14:15 ч:

Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София)

15 декември 2019 г., неделя, 16:30 ч:

Славия (София) – Лудогорец (Разград)