Дублиращият тим на „Етър” би с 2:0 „Янтра (ПТ)

Публикувано на: 24.11.2019 г. 20:21 ч.

Дублиращият отбор на „Етър“ победи с 2:0 „Янтра” (Полски Тръмбеш) в последното си домакинство от есенния полусезон в елитната областна група. Мачът се игра на новия терен до Спортното училище.

Още в 11-ата минута Димитър Байдаков свали топката с глава на Антониян Харалампиев и той с хубав удар преодоля опитния вратар Радослав Рашков за 1:0. Стражът на гостите имаше няколко много точни намеси при изстрели на Борислав Марков, Харалампиев, Кристиян Иванов и Димитър Митев.

В 59-ата минута разликата набъбна на 2:0, след като Димитър Байдаков вкара дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кристиян Иванов. Отборът на „Янтра“ също имаше шансове чрез Тони Маречков и Алекс Миланов, който нацели гредата от фаул. В последния мач за годината етърци гостуват в Ресен.