Дублиращият отбор удари с 3:0 „Трявна”

Публикувано на: 24.02.2020 г. 12:44 ч.

Класическа победа с 3:0 срещу третодивизионния „Трявна“ записа дублиращият отбор на „Етър “. На терена „Трифон Иванов” великотърновци имаха превес, като можеха да постигнат и по-резултатен успех в контролата. Кристиян Кънчев откри резултата, като засече с глава центриране от ъглов удар – 1:0.

До почивката Димитър Митов покачи на 2:0. Младият нападател се възползва от пресечена топка, напредна и стреля край вратаря на гостите.

През втората част старши треньорът Марин Стефанов направи доста промени в състава и срещата стана двуостра, като гостите също отправиха удари. Гол обаче падна в тяхната врата. Борислав Марков изведе Димитър Байдаков и той прехвърли вратаря на тревненци за 3:0. Пропуски за великотърновци направиха Байдаков и Антониян Харалампиев.

„Виолетовите“ тази седмица ще играят контролни срещи с лидерите в Северозападната Трета лига „Янтра 2019“ (Габрово) и „Севлиево“.