Програма и резултати

Престоящи мачове

Резултати

Пролетен полузесон – 2017
 
XXIX кръг

19 май 2017, петък, 17:30 ч:
Етър ВТ – Царско село /пряко по Диема спорт/
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
ЦСКА II (София) – Лудогорец II (Разград)
Ботев (Гълъбово) – Витоша
Ботев (Враца) – Созопол
Локомотив 1929 (София) – Несебър
Поморие (Поморие) – Банско
Септември (София) – Левски (Карлово)
Спартак (Плевен) – Оборище (Панагюрище)

XXX кръг

27 май 2017, събота, 17:30 ч:
Лудогорец II (Разград) – Спартак (Плевен)
Оборище (Панагюрище) – Септември (София)
Левски (Карлово) – Поморие (Поморие)
Банско (Банско) – Локомотив (София)
Несебър (Несебър) – Етър ВТ
Царско село (София) – Ботев (Враца)
Созопол (Созопол) – Ботев (Гълъбово)
Витоша (Бистрица) – ЦСКА II (София) /пряко по Диема спорт/

Пролетен полузесон – 2017

XVIII кръг

25 февруари, събота, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) – Царско село
Ботев (Гълъбово) – Банско (Банско)
Ботев (Вр) – Левски (Карлово)
Етър – Оборище 0:0
Локомотив (Сф) – Спартак (Пл)
26 февруари 2017, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА II – Несебър
Лудогорец II – Созопол отл. за 15 март
27 февруари 2017, понеделник, 17:30 ч:
Поморие – Септември /пряко по Диема спорт/

XIX кръг

3 март, петък, 15:30 ч:
Несебър – Витоша /пряко по Диема спорт 2/
5 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Септември – Локомотив (Сф)
Спартак (Пл) – Етър 1:2
Оборище – Ботев (Вр)
Левски (Карлово) – Ботев (Гълъбово)
Банско (Банско) – ЦСКА II
Царско село – Созопол
6 март 2017, понеделник, 15:30 ч:
Поморие – Лудогорец II

XX кръг

11 март, събота, 12:30 ч:
Етър – Септември 2:1
11 март 2017, събота, 15:30 ч:
Созопол – Несебър
Витоша – Банско (Банско)
Ботев (Гълъбово) – Оборище
Ботев (Вр) – Спартак (Пл)
Локомотив (Сф) – Поморие
12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
ЦСКА II – Левски (Карлово)
13 март 2017, понеделник, 15:30 ч:
Лудогорец II – Царско село
XXI кръг

18 март, събота, 15:30 ч:
Локомотив (Сф) – Лудогорец II
Септември – Ботев (Вр)
Спартак (Пл) – Ботев (Гълъбово)
Оборище – ЦСКА II
Левски (Карлово) – Витоша
Банско (Банско) – Созопол
Несебър – Царско село
20 март, понеделник, 17:30 ч.
Поморие – Етър 2:0

XXII кръг

1 април, събота, 17:00 ч:
Лудогорец II – Несебър
Царско село – Банско
Созопол – Левски (Карлово)
Витоша – Оборище
ЦСКА II – Спартак (Пл)
Ботев (Гълъбово) – Септември
Ботев (Вр) – Поморие
Етър – Локомотив (Сф) 3:1

XXIII кръг

10 април, понеделник, 17:00ч. :
Етър – Лудогорец II 3:0
Локомотив (Сф) – Ботев (Вр)
Поморие – Ботев (Гълъбово)
Септември – ЦСКА II
Спартак (Пл) – Витоша
Оборище – Созопол
Левски (Карлово) – Царско село
Банско (Банско) – Несебър

XXIV кръг

14 април, петък, 17:00 ч:
Ботев (Враца) – Етър 3:3
Несебър – Левски (Карлово)
Царско село – Оборище
Созопол – Спартак (Плевен)
ЦСКА-София 2 – Поморие
Ботев (Гълъбово) – Локо (Сф)
15 април, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 2 – Банско
17 април, понеделник, 15:30 ч:
Витоша – Септември (София) – пряко по Диема спорт

XXV кръг

22 април, събота, 17:00 ч:
Етър – Ботев (Гълъбово) 2:1
Поморие – Витоша
Спартак (Плевен) – Царско село
Оборище – Несебър
Левски (Карлово) – Банско
24 април, понеделник, 17:00 ч:
Ботев (Враца) – Лудогорец 2
Локо (Сф) – ЦСКА-София 2
24 април, понеделник, 17:30 ч:
Септември – Созопол – пряко по Диема спорт

XXVI кръг

30 април, неделя, 17:00 ч:
ЦСКА-София 2 – Етър 2:3
Банско – Оборище
Несебър – Спартак (Плевен)
Царско село – Септември
Витоша – Локомотив (Сф)
Ботев (Гълъбово) – Ботев (Вр)
Созопол – Поморие, 18 ч.
2 май, вторник, 17:00 ч:
Лудогорец 2 – Левски (Карлово)

XXVII кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Локомотив 1929 (София) – Созопол (Созопол) –
Поморие (Поморие) – Царско село 2015 (София) –
Септември (София) – Несебър (Несебър) –
Спартак (Плевен) – Банско (Банско) –
Оборище (Панагюрище) – Левски (Карлово) –
8 май 2017, понеделник, 17:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Витоша (Бистрица) 1:0
8 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
Ботев (Враца) – ЦСКА II (София) –

XXVIII кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Лудогорец II (Разград) – Оборище (Панагюрище)
Левски (Карлово) – Спартак (Плевен)
Банско (Банско) – Септември (София)
Несебър (Несебър) – Поморие (Поморие)
Царско село (София) – Локомотив (София)
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) – Етър ВТ 1:1 /пряко по Диема спорт 2/
Витоша (Бистрица) – Ботев (Враца)
ЦСКА II (София) – Ботев (Гълъбово)