Програма и резултати

Престоящи мачове

Резултати

IX кръг
15 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Етър (В. Търново) – Берое (Стара Загора) 1:2 – /пряко по Диема спорт/
15 септември 2017, петък, 20:00 ч:
Левски (София) – Септември (София) – /пряко по Диема спорт/
16 септември 2017, събота, 17:45 ч:
Верея (Стара Загора) – Дунав 2010 (Русе) – /пряко по Диема/
16 септември 2017, събота, 20:00 ч:
Черно море (Варна) – ЦСКА (София) – /пряко по Диема спорт/
17 септември 2017, неделя, 17:30 ч:
Витоша (Бистрица) – Пирин (Благоевград) – /пряко по Диема спорт/
17 септември 2017, неделя, 20:00 ч:
Локомотив (Пловдив) – Славия (София) – /пряко по Диема спорт/
18 септември 2017, понеделник, 20:00 ч:
Лудогорец (Разград) – Ботев (Пловдив) – /пряко по Диема спорт/

X кръг
22 септември 2017, петък, 17:30 ч:
Берое (Стара Загора) – Левски (София) – /пряко по Диема спорт/
22 септември 2017, петък, 20:00 ч:
ЦСКА (София) – Дунав (Русе) – /пряко по Диема спорт/
23 септември 2017, събота, 15:30 ч:
Славия (София) – Витоша (Бистрица) – /пряко по Диема/
23 септември 2017, събота, 20:00 ч:
Черно море (Варна) – Етър (В. Търново) – /пряко по Диема спорт/
24 септември 2017, неделя, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) – Локомотив (Пловдив) – /пряко по Диема спорт/
24 септември 2017, неделя, 20:00 ч:
Септември (София) – Лудогорец (Разград) – /пряко по Диема спорт/
25 септември 2017, понеделник, 20:00 ч:
Пирин (Благоевград) – Верея (Стара Загора) – /пряко по Диема спорт/

XI кръг
29 септември 2017, петък, 17:30 ч:
Локомотив (Пловдив) – Септември (София) – /пряко по Диема спорт/
29 септември 2017, петък, 20:00 ч:
Верея (Стара Загора) – Славия (София) – /пряко по Диема спорт/
30 септември 2017, събота, 14:45 ч:
Етър (В. Търново) – ЦСКА (София) – /пряко по Диема спорт/
30 септември 2017, събота, 17:45 ч:
Витоша (Бистрица) – Ботев (Пловдив) – /пряко по Диема/
30 септември 2017, събота, 20:00 ч:
Дунав (Русе) – Пирин (Благоевград) – /пряко по Диема спорт/
1 октомври 2017, неделя, 17:30 ч:
Левски (София) – Черно море (Варна) – /пряко по Диема спорт/
1 октомври 2017, неделя, 20:00 ч:
Лудогорец (Разград) – Берое (Стара Загора) – /пряко по Диема спорт/

XII кръг
13 октомври 2017, петък, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Локомотив (Пловдив) – /пряко по Диема спорт/
14 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Славия (София) – Дунав (Русе) – /пряко по Диема/
14 октомври 2017, събота, 20:00 ч:
Черно море (Варна) – Лудогорец (Разград) – /пряко по Диема спорт/
15 октомври 2017, неделя, 17:30 ч:
Етър (В. Търново) – Левски (София) – /пряко по Диема спорт/
15 октомври 2017, неделя, 20:00 ч:
ЦСКА (София) – Пирин (Благоевград) – /пряко по Диема спорт/
16 октомври 2017, понеделник, 17:30 ч:
Септември (София) – Витоша (Бистрица) – /пряко по Диема спорт/
16 октомври 2017, понеделник, 20:00 ч:
Ботев (Пловдив) – Верея (Стара Загора) – /пряко по Диема спорт/

XIII кръг

21 октомври 2017, събота:
Левски (София) – ЦСКА (София) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Берое (Стара Загора) –
Верея (Стара Загора) – Септември (София) –
Дунав 2010 (Русе) – Ботев (Пловдив) –
Пирин (Благоевград) – Славия 1913 (София) –

XIV кръг

28 октомври 2017, събота:
ЦСКА (София) – Славия 1913 (София) –
Пирин (Благоевград) – Ботев (Пловдив) –
Дунав 2010 (Русе) – Септември (София) –
Верея (Стара Загора) – Берое (Стара Загора) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Черно море (Варна) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Левски (София) –

XV кръг

4 ноември 2017, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) – ЦСКА (София) –
Левски (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Витоша (Бистрица) –
Черно море (Варна) – Верея (Стара Загора) –
Берое (Стара Загора) – Дунав 2010 (Русе) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Пирин (Благоевград) –
Ботев (Пловдив) – Славия 1913 (София) –

XVI кръг

18 ноември 2017, събота:
ЦСКА (София) – Ботев (Пловдив) –
Славия 1913 (София) – Септември (София) –
Пирин (Благоевград) – Берое (Стара Загора) –
Дунав 2010 (Русе) – Черно море (Варна) –
Верея (Стара Загора) – Етър ВТ (Велико Търново) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Левски (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград) –

XVII кръг

25 ноември 2017, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) – ЦСКА (София) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Витоша (Бистрица) –
Левски (София) – Верея (Стара Загора) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Дунав 2010 (Русе) –
Черно море (Варна) – Пирин (Благоевград) –
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Ботев (Пловдив) –

XVIII кръг

29 ноември 2017, сряда:
ЦСКА (София) – Септември (София) –
Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора) –
Славия 1913 (София) – Черно море (Варна) –
Пирин (Благоевград) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Дунав 2010 (Русе) – Левски (София) –
Верея (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица) – Локомотив 1926 (Пловдив) –

XIX кръг

2 декември 2017, събота:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – ЦСКА (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Верея (Стара Загора) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Дунав 2010 (Русе) –
Левски (София) – Пирин (Благоевград) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Славия 1913 (София) –
Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив) –
Берое (Стара Загора) – Септември (София) –

XX кръг

9 декември 2017, събота:
ЦСКА (София) – Берое (Стара Загора) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Черно море (Варна) –
Ботев (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Славия 1913 (София) – Левски (София) –
Пирин (Благоевград) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Дунав 2010 (Русе) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Верея (Стара Загора) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –

XXI кръг

17 февруари 2018, събота:
Верея (Стара Загора) – ЦСКА (София) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Дунав 2010 (Русе) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Пирин (Благоевград) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Славия 1913 (София) –
Левски (София) – Ботев (Пловдив) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Септември (София) –
Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора) –

XXII кръг

24 февруари 2018, събота:
ЦСКА (София) – Черно море (Варна) –
Берое (Стара Загора) – Етър ВТ (Велико Търново) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Левски (София) –
Ботев (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Славия 1913 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Пирин (Благоевград) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Дунав 2010 (Русе) – Верея (Стара Загора) –

XXIII кръг

28 февруари 2018, сряда:
Дунав 2010 (Русе) – ЦСКА (София) –
Верея (Стара Загора) – Пирин (Благоевград) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Славия 1913 (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Пловдив) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Септември (София) –
Левски (София) – Берое (Стара Загора) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Черно море (Варна) –

XXIV кръг

3 март 2018, събота:
ЦСКА (София) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Черно море (Варна) – Левски (София) –
Берое (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Ботев (Пловдив) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Славия 1913 (София) – Верея (Стара Загора) –
Пирин (Благоевград) – Дунав 2010 (Русе) –

XXV кръг

10 март 2018, събота:
Пирин (Благоевград) – ЦСКА (София) –
Дунав 2010 (Русе) – Славия 1913 (София) –
Верея (Стара Загора) – Ботев (Пловдив) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Септември (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Черно море (Варна) –
Левски (София) – Етър ВТ (Велико Търново) –

XXVI кръг

17 март 2018, събота:
ЦСКА (София) – Левски (София) –
Етър ВТ (Велико Търново) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Черно море (Варна) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Берое (Стара Загора) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Верея (Стара Загора) –
Ботев (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе) –
Славия 1913 (София) – Пирин (Благоевград) –

I кръг

14 юли 2017, петък, 18:45 ч:
в Ловеч, Градски стадион: *
Етър ВТ – Локомотив (Пд) 1:2
14 юли 2017, петък, 21:00 ч:

Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора)
15 юли 2017, събота, 18:45 ч:
в Каварна, Градски стадион: *
Черно море (Варна) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
* – в Каварна заради довършителни работи по ремонт на ст.“Тича“ във Варна.
15 юли 2017, събота, 21:00 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Славия 1913 (София) – ЦСКА (София)
16 юли 2017, неделя, 20:30 ч:
Ботев (Пловдив) – Пирин (Благоевград)
16 юли 2017, неделя, 21:00 ч:
Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград) отложен
* – отложен
17 юли 2017, понеделник, 20:30 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Дунав 2010 (Русе)
6 септември 2017, сряда, 20:00 ч:
Левски (София) – Лудогорец (Разград)

II кръг

21 юли 2017, петък, 18:45 ч:
Верея (Стара Загора) – Черно море (Варна)
21 юли 2017, петък, 21:00 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица) – Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
22 юли 2017, събота, 18:45 ч:
Пирин (Благоевград) – Септември (София)
22 юли 2017, събота, 21:00 ч:
ЦСКА (София) – Лудогорец (Разград)
23 юли 2017, неделя, 18:45 ч:
в София, ст.“Славия“:
Славия (София) – Ботев (Пловдив)
23 юли 2017, неделя, 21:00 ч:
Локомотив (Пловдив) – Левски (София)
24 юли 2017, понеделник, 20:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) – Берое (Стара Загора)

III кръг

29 юли 2017, събота:
Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София) –
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Славия 1913 (София) –
Берое (Стара Загора) – Пирин (Благоевград) –
Черно море (Варна) – Дунав 2010 (Русе) –
Левски (София) – Витоша (Бистрица.) –
Лудогорец (Разград) – Локомотив (Пловдив) –
31 юли, понеделник, 20:30 ч.
Етър ВТ – Верея (Стара Загора) 0:1

IV кръг

4 август 2017, петък, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора)
4 август 2017, петък, 21:00 ч:
Пирин (Благоевград) – Черно море (Варна)
5 август 2017, събота, 18:45 ч:
Верея (Стара Загора) – Левски (София)
5 август 2017, събота, 21:00 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица) – Лудогорец 1945 (Разград)
6 август 2017, неделя:
Ботев (Пловдив) – Септември (София) отложен *
* – отложен по молба на Ботев заради участието на отбора в евротурнирите и Суперкупата на България.
6 август 2017, неделя, 20:00 ч:
ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)
7 август 2017, понеделник, 20:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) – Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
12 октомври 2017, четвъртък, 20:00 ч:
Ботев (Пловдив) – Септември (София)

V кръг

11 август 2017, петък, 18:15 ч:
Черно море (Варна) – Славия 1913 (София)
11 август 2017, петък, 21:00 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – ЦСКА (София)
12 август 2017, събота, 18:15 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Пирин (Благоевград) 2:1
12 август 2017, събота, 21:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Верея (Стара Загора)
13 август 2017, неделя, 18:45 ч:
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)
13 август 2017, неделя, 21:00 ч:
Левски (София) – Дунав 2010 (Русе)
14 август 2017, понеделник, 20:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Витоша (Бистрица)

VI кръг

18 август 2017, петък, 18:45 ч:
Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна)
18 август 2017, петък, 21:00 ч:
Пирин (Благоевград) – Левски (София)
19 август 2017, събота, 18:15 ч:
Верея (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив)
19 август 2017, събота, 21:00 ч:
ЦСКА (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
20 август 2017, неделя, 18:15 ч:
Славия 1913 (София) – Етър ВТ 1:2 (Велико Търново) – /пряко по Диема спорт/
20 август 2017, неделя, 21:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград)
21 август 2017, понеделник, 20:30 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Берое (Стара Загора)

VII кръг

25 август 2017, петък, 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев 1:1(Пловдив) – /пряко по Диема/
25 август 2017, петък, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе)
26 август 2017, събота, 18:45 ч:
Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)
26 август 2017, събота, 21:00 ч:
Левски (София) – Славия 1913 (София)
27 август 2017, неделя, 18:45 ч:
Черно море (Варна) – Септември (София)
27 август 2017, неделя, 21:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Пирин (Благоевград)
28 август 2017, понеделник, 20:30 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Верея (Стара Загора)

I кръг – отложен мач

6 септември 2017, сряда, 20:00 ч:
Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград) – /пряко по Диема спорт/

VIII кръг

8 септември 2017, петък, 17:30 ч:
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна) – /пряко по Диема спорт/
8 септември 2017, петък, 20:00 ч:
ЦСКА (София) – Верея (Стара Загора) – /пряко по Диема спорт/
9 септември 2017, събота, 17:30 ч:
Пирин (Благоевград) – Локомотив (Пловдив) – /пряко по Диема/
9 септември 2017, събота, 20:00 ч:
Славия (София) – Лудогорец (Разград) – /пряко по Диема спорт/
10 септември 2017, неделя, 17:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) – Витоша (Бистрица) – /пряко по Диема спорт/
10 септември 2017, неделя, 20:00 ч:
Ботев (Пловдив) – Левски (София) – /пряко по Диема спорт/
11 септември 2017, понеделник, 20:00 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“:
Септември (София) – Етър 1:1 (В. Търново) – /пряко по Диема спорт/