Програма и резултати

Програма и резултати

20 юли 2018, петък, 18:30 ч:
Витоша (Бистрица) – Дунав (Русе) 2:1
20 юли 2018, петък, 20:45 ч:
21 юли 2018, събота, 18:30 ч:
Лудогорец (Разград) – Етър (Велико Търново) 1:0
21 юли 2018, събота, 20:45 ч:
Ботев (Пловдив) – Левски (София) 0:1
22 юли 2018, неделя, 18:30 ч:
Славия (София) – Берое (Стара Загора) 1:1
22 юли 2018, неделя, 20:45 ч:
ЦСКА (София) – Локомотив (Пловдив) 2:0
23 юли 2018, понеделник, 20:30 ч:
Верея (Стара Загора) – Септември (София) 0:0

II кръг

27 юли 2018, петък, 18:30 ч:
Етър (Велико Търново) – Верея (Стара Загора) 1:0
27 юли 2018, петък, 20:45 ч:
Дунав (Русе) – Ботев (Враца) 3:1
28 юли 2018, събота, 18:30 ч:
Септември (София) – Ботев (Пловдив) 0:2
28 юли 2018, събота, 20:45 ч:
Берое (Стара Загора) – Лудогорец (Разград) 1:1
29 юли 2018, неделя, 18:30 ч:
Локомотив (Пловдив) – Славия (София) 2:4
29 юли 2018, неделя, 20:45 ч:
Витоша (Бистрица) – ЦСКА (София) 0:2
30 юли 2018, понеделник, 20:30 ч:
Левски (София) – Черно море (Варна) 2:2

III кръг

3 август 2018, петък, 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) – Етър (Велико Търново) 2:0
3 август 2018, петък, 20:45 ч:
Верея (Стара Загора) – Берое (Стара Загора) 0:2
4 август 2018, събота, 18:30 ч:
Черно море (Варна) – Септември (София) 1:5
4 август 2018, събота, 20:45 ч:
Лудогорец (Разград) – Локомотив (Пловдив) 0:1
5 август 2018, неделя, 18:30 ч:
Ботев (Враца) – Левски (София) 0:2
5 август 2018, неделя, 20:45 ч:
ЦСКА (София) – Дунав (Русе) 3:0
6 август 2018, понеделник, 20:30 ч:
Славия (София) – Витоша (Бистрица) 0:2

IV кръг

10 август 2018, петък, 18:15 ч:
Етър (Велико Търново) – Черно море (Варна) 1:1
10 август 2018, петък, 20:30 ч:
Локомотив (Пловдив) – Верея (Стара Загора)
11 август 2018, събота, 18:45 ч:
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)
11 август 2018, събота, 21:00 ч:
Дунав (Русе) – Левски (София)
12 август 2018, неделя, 18:30 ч:
Витоша (Бистрица) – Лудогорец (Рз)
12 август 2018, неделя, 20:45 ч:
ЦСКА (София) – Славия (София)
13 август 2018, понеделник, 20:30 ч:
Септември (София) – Ботев (Враца)

V кръг

17 август 2018, петък, 18:30 ч:
Славия (София) – Дунав (Русе)
17 август 2018, петък, 20:45 ч:
Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)
18 август 2018, събота, 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) – Локомотив (Пловдив)
18 август 2018, събота, 21:00 ч:
в Монтана, ст.“Огоста“:
Ботев (Враца) – Етър (Велико Търново) 2:0
19 август 2018, неделя, 18:15 ч:
Левски (София) – Септември (София)
19 август 2018, неделя, 21:00 ч:
Лудогорец (Разград) – ЦСКА (София)
20 август 2018, понеделник, 20:30 ч:
Верея (Стара Загора) – Витоша (Бистрица)

VI кръг

24 август 2018, петък, 18:45 ч:
Дунав (Русе) – Септември (София)
24 август 2018, петък, 21:00 ч:
Локомотив (Пловдив) – Черно море (Варна)
25 август 2018, събота, 18:45 ч:
Етър (Велико Търново) – Левски (София) 1:2
25 август 2018, събота, 21:00 ч:
Витоша (Бистрица) – Ботев (Пловдив)
26 август 2018, неделя, 18:45 ч:
Славия (София) – Лудогорец (Разград)
26 август 2018, неделя, 21:00 ч:
ЦСКА (София) – Верея (Стара Загора)
27 август 2018, понеделник, 20:30 ч:
Берое (Стара Загора) – Ботев (Враца)

VII кръг

31 август 2018, петък, 18:45 ч:
Верея (Стара Загора) – Славия (София)
31 август 2018, петък, 21:00 ч:
Черно море (Варна) – Витоша (Бистрица)
1 септември 2018, събота, 16:30 ч:
Септември (София) – Етър (Велико Търново) 0:2
1 септември 2018, събота, 18:45 ч:
в Монтана, ст.“Огоста“:
Ботев (Враца) – Локомотив (Пловдив)
1 септември 2018, събота, 21:00 ч:
Левски (София) – Берое (Стара Загора)
2 септември 2018, неделя, 18:45 ч:
Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София)
2 септември 2018, неделя, 21:00 ч:
Лудогорец (Разград) – Дунав (Русе)

VIII кръг

14 септември 2018, петък, 17:30 ч:
Витоша (Бистрица) – Ботев (Враца)
14 септември 2018, петък, 20:00 ч:
Лудогорец (Разград) – Верея (Стара Загора)
15 септември 2018, събота, 14:45 ч:
Дунав (Русе) – Етър (Велико Търново)
15 септември 2018, събота, 17:30 ч:
Берое (Стара Загора) – Септември (София)
15 септември 2018, събота, 20:00 ч:
ЦСКА (София) – Черно море (Варна)
16 септември 2018, неделя, 17:45 ч:
Славия (София) – Ботев (Пловдив)
16 септември 2018, неделя, 20:00 ч:
Локомотив (Пловдив) – Левски (София)

IX кръг

21.09 /петък/

Етър – Берое, 17:30 часа, Нова спорт

Левски – Витоша, 20.00 часа, Диема спорт

22.09 /събота/

Септември – Локомотив Пд, 17.30 часа, Диема спорт

Ботев Вр – ЦСКА, 20.00 часа, Диема спорт

23.09 /неделя/

Верея – Дунав, 15.00 часа, Диема спорт

Черно море – Славия, 17.30 часа, Диема спорт

Ботев Пд – Лудогорец, 20.00 часа, Диема спорт

X кръг

28.09 /петък/

Витоша – Септември, 20.00 часа, Диема спорт

29.09 /събота/

ЦСКА – Левски, 17.00, Диема спорт

Лудогорец – Черно море, 20.00 часа, Диема спорт

30.09 /неделя/

Дунав – Берое, 15.00 часа, Нова спорт

Верея – Ботев Пд, 17.30 часа, Диема спорт

Локомотив Пд – Етър, 20.00 часа, Диема спорт

01.10/понеделник/

Славия – Ботев Вр, 20.00 часа, Диема спорт

XI кръг

05.10 /петък/

Черно море – Верея, 20.00 часа, Диема спорт

06.10 /събота/

Ботев Пд – Дунав, 15.00 часа, Нова спорт

Берое – Локомотив Пд, 17.30 часа, Диема спорт

Септември – ЦСКА, 20.00 часа, Диема спорт

07.10 /неделя/

Етър – Витоша, 14.30 часа, Диема спорт

Ботев Вр – Лудогорец, 16.45 часа, Диема спорт

Левски – Славия, 19.15 часа, Диема спорт

XII кръг

19.10 /петък/

Верея – Ботев Вр, 20.00 часа, Диема спорт

20.10 /събота/

Славия – Септември, 15.00 часа, Нова спорт

Ботев Пд – Черно море, 17.15 часа, Диема спорт

Лудогорец – Левски, 20.00 часа, Диема спорт

21.10 /неделя/

Дунав – Локомотив Пд, 17.30 часа, Диема спорт

ЦСКА – Етър, 20.00 часа, Диема спорт

22.10 /понеделник/

Витоша – Берое, 20.00 часа, Диема спорт

XIII кръг

27 октомври 2018, събота:
Черно море (Варна) – Дунав (Русе)
Ботев (Враца) – Ботев (Пловдив)
Левски (София) – Верея (Стара Загора)
Септември (София) – Лудогорец (Разград)
Етър (Велико Търново) – Славия (София)
Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)
Локомотив (Пловдив) – Витоша (Бистрица)

XIV кръг

3 ноември 2018, събота:
Дунав (Русе) – Витоша (Бистрица)
Локомотив (Пловдив) – ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) – Славия (София)
Етър (Велико Търново) – Лудогорец (Разград)
Септември (София) – Верея (Стара Загора)
Левски (София) – Ботев (Пловдив)
Ботев (Враца) – Черно море (Варна)

XV кръг

10 ноември 2018, събота:
Ботев (Враца) – Дунав (Русе)
Черно море (Варна) – Левски (София)
Ботев (Пловдив) – Септември (София)
Верея (Стара Загора) – Етър (Велико Търново)
Лудогорец (Разград) – Берое (Стара Загора)
Славия (София) – Локомотив (Пловдив)
ЦСКА (София) – Витоша (Бистрица)

XVI кръг

24 ноември 2018, събота:
Дунав (Русе) – ЦСКА (София)
Витоша (Бистрица) – Славия (София)
Локомотив (Пловдив) – Лудогорец (Разград)
Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора)
Етър (Велико Търново) – Ботев (Пловдив)
Септември (София) – Черно море (Варна)
Левски (София) – Ботев (Враца)

XVII кръг

1 декември 2018, събота:
Левски (София) – Дунав (Русе)
Ботев (Враца) – Септември (София)
Черно море (Варна) – Етър (Велико Търново)
Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)
Верея (Стара Загора) – Локомотив (Пловдив)
Лудогорец (Разград) – Витоша (Бистрица)
Славия (София) – ЦСКА (София)

XVIII кръг

5 декември 2018, сряда:
Дунав (Русе) – Славия (София)
ЦСКА (София) – Лудогорец (Разград)
Витоша (Бистрица) – Верея (Стара Загора)
Локомотив (Пловдив) – Ботев (Пловдив)
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)
Етър (Велико Търново) – Ботев (Враца)
Септември (София) – Левски (София)

XIX кръг

8 декември 2018, събота:
Септември (София) – Дунав (Русе)
Левски (София) – Етър (Велико Търново)
Ботев (Враца) – Берое (Стара Загора)
Черно море (Варна) – Локомотив (Пловдив)
Ботев (Пловдив) – Витоша (Бистрица)
Верея (Стара Загора) – ЦСКА (София)
Лудогорец (Разград) – Славия (София)

XX кръг

15 декември 2018, събота:
Дунав (Русе) – Лудогорец (Разград)
Славия (София) – Верея (Стара Загора)
ЦСКА (София) – Ботев (Пловдив)
Витоша (Бистрица) – Черно море (Варна)
Локомотив (Пловдив) – Ботев (Враца)
Берое (Стара Загора) – Левски (София)
Етър (Велико Търново) – Септември (София)