Поразяваща победа с 15:0 над “Чардафон” на Футбол 9!

Публикувано на: 04.04.2017 г. 11:31 ч.

Повече от убедително – така премина поредният мач на малките етърци, набор 2005 година, в първенството на Футбол 9. Възпитаниците на треньора Стефан Ангелов срещнаха в 15-ия кръг на зоновото първенство състава на “Чардафон” и постигнаха двуцифрена победа с 15:0!

Мачът логично се игра само пред вратата на гостите, като още до почивката “виолетовите” вече водеха със 7:0. През вторите 30 минути паднаха още осем попадения, като етърци минаха и границата от 100 отбелязани гола в настоящото първенство. С хеттрик в мача се отличиха Костадин Белалиев и Захари Атанасов.

“Етър”, набор 2005 година, води в класирането с 36 точки, вкарал е 103 гола, а е получил едва 6! Втори е “Локомотив” (ГО) също с 36 т, но с цели два изиграни мача повече, следван от “Янтра-1919” (Габрово) с 33 точки.

В следващия кръг на 9 април етърци гостуват от 10:00 ч. на габровския ФК “Янтра”.