Програма

Програма и резултати

Програма – Втора лига, есен 2021:

I кръг 18.30 часа

24.07 /събота/

Янтра Гб – Хебър Пз

Спортист Своге – Марица Пд

Нефтохимик – Спартак Вн

Струмска слава – Септември Сф

Септември Сим – Марек 19.00

Созопол – Добруджа 20.00

25.07 /неделя/

Ботев Пд II – Литекс 20.00

26.07 /понеделник/

Етър – Левски Лом 18.30

Миньор Пк – Лудогорец ІІ

Монтана – ЦСКА 1948 II Сф 20.00

II кръг 18.30 часа

30.07 /петък/

Хебър Пз – Миньор Пк 18.30

Добруджа – Ботев Пд II

Марица Пд – Монтана

Септември Сим – Янтра Гб 19.00

ЦСКА 1948 II Сф – Нефтохимик 19.30

Лудогорец ІІ – Етър 20.00

31.07 /събота/

Спартак Вн – Струмска слава

Марек – Септември Сф

Левски Лом – Созопол

Литекс – Спортист Своге 20.00

III кръг 18.00 часа

03.08 /вторник/

Миньор Пк – Септември Сим

Нефтохимик – Марица Пд 18.30

04.08 /сряда/

Спортист Своге – Добруджа

Янтра Гб – Марек

Струмска слава – ЦСКА 1948 II Сф

Септември Сф – Спартак Вн

Етър – Хебър Пз 18.30

Ботев Пд II – Левски Лом 20.00

Монтана – Литекс 20.00

Созопол – Лудогорец ІІ 20.00

IV кръг 18.00 часа

08.08 /неделя/

Марек – Спартак Вн

Марица Пд – Струмска слава

Левски Лом – Спортист Своге

Хебър Пз – Созопол

Янтра Гб – Миньор Пк

Септември Сим – Етър 19.00

ЦСКА 1948 II Сф – Септември Сф 19.30

Литекс – Нефтохимик 20.00

09.08 /понеделник/

Добруджа – Монтана 18.00

Лудогорец ІІ – Ботев Пд II 20.00

V кръг 18.00 часа

13.08 /петък/

Миньор Пк – Марек 18.00

Спортист Своге – Лудогорец ІІ

Струмска слава – Литекс

Септември Сф – Марица Пд

Ботев Пд II – Хебър Пз 20.00

14.08 /събота/

Спартак Вн – ЦСКА 1948 II Сф

Нефтохимик – Добруджа 19.30

Етър – Янтра Гб 20.00

Монтана – Левски Лом 20.00

Созопол – Септември Сим 20.00

VI кръг 18.00 часа

17.08 /вторник/

Литекс – Септември Сф 18.30

18.08 /сряда/

Марек – ЦСКА 1948 II Сф

Марица Пд – Спартак Вн

Добруджа – Струмска слава

Левски Лом – Нефтохимик

Хебър Пз – Спортист Своге

Янтра Гб – Созопол

Миньор Пк – Етър 18.00

Септември Сим – Ботев Пд II 19.00

Лудогорец ІІ – Монтана 20.00

XI кръг

26 септември 2021 г., неделя, 13:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) – Хебър 1918 (Пазарджик) – /пряко по Диема спорт/
26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) – Созопол (Созопол) –
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Миньор (Перник) –
Струмска слава 1927 (Радомир) – Янтра 2019 (Габрово) –
Септември (София) – Септември (Симитли) –
26 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Литекс (Ловеч) – Добруджа 1919 (Добрич) –
26 септември 2021 г., неделя, 19:00 ч:
Ботев II (Пловдив) – Марек 1915 (Дупница) –
27 септември 2021 г., понеделник, 17:00 ч:
в Бистрица:
ФК ЦСКА 1948 II (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –
Марица 1921 (Пловдив) – Левски 2020 (Лом) отложен *
* – отложен заради положителни проби за COVID-19 на 12 играчи на Левски 2020.

XII кръг

2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) – Добруджа 1919 (Добрич) –
Левски 2020 (Лом) – Литекс (Ловеч) –
Лудогорец 1945 II (Разград) – Марица 1921 (Пловдив) –
Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –
Септември (Симитли) – Спартак 1918 (Варна) –
2 октомври 2021 г., събота, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) – Монтана 1921 (Монтана) –
2 октомври 2021 г., събота, 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Нефтохимик 1962 (Бургас) –
3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) – Септември (София) –
3 октомври 2021 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев II (Пловдив) – Спортист 2009 (Своге) –
4 октомври 2021 г., понеделник, 16:00 ч:
Миньор (Перник) – Струмска слава 1927 (Радомир) – /пряко по Диема спорт/