Програма

Програма и резултати

I кръг

12 юли 2019 г., петък, 18:45 ч:
Ботев (Враца) – Берое (Стара Загора) 1:3 (0:1)
[0:1 Педро Еуженио 12′, 0:2 Рубен Бригидо 69′, 1:2 Мирослав Будинов 77′,
1:3 Милен Желев 87′], ~ 1 500 зрители
12 юли 2019 г., петък, 21:00 ч:
ЦСКА (София) – Етър ВТ (Велико Търново) 2:2 (1:0)
[1:0 Али Соу 4′-д, 1:1 Даниел Младенов 57′, 2:1 Митко Митков 73′,
2:2 Даниел Младенов 78′], ~ 1 800 зрители
13 юли 2019 г., събота, 21:00 ч:
във Велико Търново, ст.“Ивайло“: *
Лудогорец 1945 (Разград) – Царско село 2015 (София) 2:0 (1:0)
[2:0 Клаудиу Кешерю 28′-д,66′], ~ 260 зрители
14 юли 2019 г., неделя, 18:30 ч:
в Кърджали, ст.“Арена Арда“:
Арда 1924 (Кърджали) – Ботев (Пловдив) 0:0 * /пряко по Диема спорт 2/
~ 3 800 зрители
14 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч:
Славия 1913 (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:2 (1:2)
[0:1 Георги Амзин 11′, 1:1 Янис Карабельов 13′, 1:2 Емил Гъргоров 23′,
2:2 Дарко Тасевски 60′, 3:2 Калоян Кръстев 88′], ~ 320 зрители
14 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч:
Черно море (Варна) – Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 (1:1)
[0:1 Анте Аралица 15′, 1:1 Аристот Н’Донгала 30′, 2:1 Исмаил Иса 52′,
3:1 Димитър Илиев 68′-аг], ~ 1 300 зрители
15 юли 2019 г., понеделник, 20:30 ч:
Дунав (Русе) – Левски (София) 1:4 (0:2)
[0:1 Давиде Мариани 15′, 0:2 Станислав Иванов 38′, 1:2 Ахмед Ахмедов 47′,
1:3 Давиде Мариани 64′-д, 1:4 Паулиньо 81′], 2 965 зрители

II кръг

19 юли 2019 г., петък, 18:45 ч:
в София, ст.“Славия“:
Царско село 2015 (София) – Арда 1924 (Кърджали) 0:0
~ 230 зрители
19 юли 2019 г., петък, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Славия 1913 (София) 3:2 (3:1)
[0:1 Цветелин Чунчуков 3′, 2:1 Димитър Илиев 12′-д,21′; 3:1 Анте Аралица 26′,
3:2 Радослав Кирилов 86′], ~ 760 зрители
20 юли 2019 г., събота, 18:45 ч:
ЦСКА (София) – Черно море (Варна) 1:3 (0:2)
[0:1 Исмаил Иса 23′, 0:3 Родриго Енрике 37′-д,60′; 1:3 Антони Уот 74′]
[чк: Виктор Попов (Чм) 88′], ~ 1 600 зрители
20 юли 2019 г., събота, 21:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград) 2:4 (1:2)
[0:2 Жоржиньо 8′,35′; 1:2 Зоран Йосипович 45’+3′-д, 1:4 Клаудиу Кешерю 53′,55′;
2:4 Зоран Йосипович 90′], ~ 2 900 зрители
21 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч:
Ботев (Пловдив) – Дунав (Русе) 3:1 (1:1)
[0:1 Георги Динков 22′, 3:1 Тодор Неделев 36′,62′,86′], ~ 2 600 зрители
21 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Левски (София) 0:0
~ 7 900 зрители
22 юли 2019 г., понеделник, 21:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Враца) 0:2 (0:1)
[0:1 Даниел Генов 17′, 0:2 Илия Миланов 54′], ~ 280 зрители

III кръг

26 юли 2019 г., петък, 18:30 ч:
Дунав (Русе) – Царско село 2015 (София) 3:1 (2:0)
[1:0 Мартин Кавдански 25′-аг, 2:0 Ивайло Лазаров 40′, 3:0 Иван Селеменев 49′,
3:1 Родни Антви 85′], 803 зрители
27 юли 2019 г., събота, 18:45 ч:
Черно море (Варна) – Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 (1:0)
[1:0 Димитриос Хантакиас 23′, 1:1 Даниел Младенов 78′], ~ 2 700 зрители
27 юли 2019 г., събота, 21:00 ч:
в Пловдив, ст.“Локомотив“:
Арда 1924 (Кърджали) – Берое (Стара Загора) 3:1 (1:1)
[0:1 Зоран Йосипович 14′, 1:1 Румян Ховсепян 33′, 3:1 Елиша Сам 89′,90’+3′]
[чк: Никита Баранов (Б) 39′], ~ 400 зрители
28 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч:
Ботев (Враца) – Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 (0:2)
[0:1 Бирсент Карагарен 9′, 0:2 Георги Илиев 34′, 1:2 Валери Домовчийски 58′,
1:3 Димитър Илиев 78′, 1:4 Бирсент Карагарен 89′]
[чк: Илия Миланов (Б) 60′], ~ 1 500 зрители
28 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч:
Славия 1913 (София) – ЦСКА (София) 1:2 (0:0)
[1:0 Янис Карабельов 60′, 1:2 Евандро 69′,87′], ~ 1 400 зрители
29 юли 2019 г., понеделник, 18:45 ч:
Левски (София) – Ботев (Пловдив) 3:1 (1:1)
[1:0 Давиде Мариани 10′, 1:1 Еберт 45′, 2:1 Давиде Мариани 51′-псу,
3:1 Иван Горанов 80′], 4 741 зрители
29 юли 2019 г., понеделник, 21:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Витоша (Бистрица) 2:0 (0:0)
[1:0 Якуб Сверчок 79′, 2:0 Джоди Лукоки 90′], ~ 860 зрители

IV кръг

2 август 2019 г., петък, 18:45 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Арда 1924 (Кърджали) 1:3 (1:1)
[0:1 Радослав Василев 5′, 1:1 Георги Купенов 23′, 1:2 Иван Коконов 59′-д,
1:3 Румен Гьонов 69′-аг]
[чк: Александър Христев (В) 88′], ~ 410 зрители
2 август 2019 г., петък, 21:00 ч:
Черно море (Варна) – Славия 1913 (София) 0:0
[чк: Димитър Велковски (С) 81′], ~ 1 700 зрители
3 август 2019 г., събота, 18:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Пловдив) 2:2 (1:2)
[0:1 Тодор Неделев 4′, 1:1 Александър Дюлгеров 38′, 1:2 Марко Перван 44′,
2:2 Даниел Младенов 52′], ~ 1 900 зрители
3 август 2019 г., събота, 21:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Дунав (Русе) 2:0 (2:0)
[1:0 Педро Еуженио 14′, 2:0 Иван Минчев 31′], ~ 1 250 зрители
4 август 2019 г., неделя, 18:45 ч:
ЦСКА (София) – Ботев (Враца) 1:0 (0:0)
[1:0 Евандро 71′]
[чк: Филип Ждерич (Б) 85′], ~ 2 100 зрители
4 август 2019 г., неделя, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (0:0)
[1:0 Бирсент Карагарен 60′, 1:1 Вандерсон 64′]
[ид: Дан Битон (Луд) 10′], ~ 3 100 зрители
5 август 2019 г., понеделник, 21:00 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“: *
Царско село 2015 (София) – Левски (София) 0:2 (0:0)
[0:1 Найджъл Роберта 89′, 0:2 Станислав Иванов 90’+1′], ~ 650 зрители
* – На „Васил Левски“, тъй като СТК определя мача като такъв с „рисков
характер“.

V кръг

9 август 2019 г., петък, 18:00 ч:
Ботев (Враца) – Черно море (Варна) 1:1 (0:1)
[0:1 Исмаил Иса 45’+1′. 1:1 Георги Вълчев 89′], ~ 840 зрители
9 август 2019 г., петък, 20:30 ч:
Славия 1913 (София) – Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 (1:0)
[1:0 Владислав Узунов 24′, 1:1 Даниел Младенов 55′, 2:1 Калоян Кръстев 82′], ~ 140 зрители
10 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) – Царско село 2015 (София) 0:2 (0:0)
[0:2 Родни Антви 84′,89′], ~ 820 зрители
10 август 2019 г., събота, 20:30 ч:
Левски (София) – Берое (Стара Загора) 1:3 (0:1)
[0:1 Педро Еуженио 39′, 0:3 Мартин Камбуров 54′,67′; 1:3 Франко Мазурек 75′], 4 750 зрители
11 август 2019 г., неделя, 17:45 ч:
в Пловдив, ст.“Локомотив“:
Арда 1924 (Кърджали) – Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5 (0:3)
[0:1 Уирис 11′, 0:2 Бирсент Карагарен 14′, 0:3 Ален Ожболт 44′,
0:4 Един Бахтич 51′, 1:4 Веселин Марчев 55′, 2:4 Деян Лозев 72′,
2:5 Йосип Томашевич 77′], ~ 710 зрители
11 август 2019 г., неделя, 20:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – ЦСКА (София) 0:0
~ 5 300 зрители
12 август 2019 г., понеделник, 18:00 ч:
Дунав (Русе) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 (1:0)
[2:0 Ахмед Ахмедов 39′,60′], 782 зрители

VI кръг

16 август 2019 г., петък, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) – Ботев (Враца) 2:2 (1:0)
[1:0 Цветелин Чунчуков 38′, 2:0 Георги Йомов 59′, 2:1 Доминик Янков 65′,
2:2 Мирослав Будинов 79′], ~ 220 зрители
16 август 2019 г., петък, 20:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Царско село 2015 (София) 1:1 (1:1)
[0:1 Георги Минчев 8′, 1:1 Даниел Младенов 30′], ~ 550 зрители
17 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив) 2:0 (0:0)
[1:0 Мартин Камбуров 53′-д, 2:0 Иван Минчев 83′-псу]
[чк: Костадин Ничев (Бот) 51′], ~ 2 600 зрители
17 август 2019 г., събота, 20:30 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“: *
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Левски (София) 0:4 (0:1)
[0:2 Паулиньо 22′,50′; 0:3 Филипе Насименто 82′, 0:4 Найджъл Роберта 89′], ~ 760 зрители
18 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
ЦСКА (София) – Арда 1924 (Кърджали) 3:2 (1:1)
[1:0 Антъни Уот 15′, 1:1 Радослав Василев 19′, 2:1 Евандро 63′,
3:1 Али Соу 89′, 3:2 Иван Коконов 90’+1′], ~ 1 700 зрители
18 август 2019 г., неделя, 20:30 ч:
Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (1:1)
[1:0 Родриго Енрике 28′, 1:1 Дан Битон 32′-псу, 1:2 Клаудиу Кешерю 74′]
[чк: Марселиньо (Л) 85′], ~ 3 400 зрители
19 август 2019 г., понеделник, 20:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Дунав (Русе) 3:1 (2:1)
[0:1 Стефан Христов 9′, 1:1 Димитър Илиев 25′-д, 2:1 Бирсент Карагарен 45’+3′,
3:1 Димитър Илиев 56′], ~ 2 400 зрители

VII кръг

23 август 2019 г., петък, 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) – Берое (Стара Загора) 2:1 (1:1)
[1:0 Антон Карачанаков 20′, 1:1 Мартин Камбуров 40′, 2:1 Антонио Георгиев 71′], ~ 380 зрители
23 август 2019 г., петък, 20:30 ч:
в Пловдив, ст.“Локомотив“:
Арда 1924 (Кърджали) – Черно море (Варна) 0:0
[ид: Жоржиньо (Чм) 39′]
[чк: Румян Ховсепян (Арда) 38′], ~ 240 зрители
24 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 (1:1)
[1:0 Марко Перван 22′, 1:1 Илия Димитров 33′, 2:1 Марко Перван 60′], ~ 1 200 зрители
24 август 2019 г., събота, 20:30 ч:
Левски (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (0:0)
[1:0 Найджъл Роберта 59′], 4 014 зрители
25 август 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Дунав (Русе) – ЦСКА (София) 1:1 (1:0)
[1:0 Стефан Христов 41′, 1:1 Евандро 68′], 2 967 зрители
25 август 2019 г., неделя, 20:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Славия 1913 (София) 0:0
[чк: Антонис Стергиакис (вр) (С) 44′], ~ 1 600 зрители
26 август 2019 г., понеделник, 20:30 ч:
Ботев (Враца) – Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 (0:1)
[0:1 Даниел Младенов 21′, 2:1 Валери Домовчийски 67′,84′-д], ~ 880 зрители

VIII кръг

30 август 2019 г., петък, 18:00 ч:
Черно море (Варна) – Дунав (Русе) 1:1 (0:1)
[0:1 Ахмед Ахмедов 45’+1′, 1:1 Илиан Илиев 47′], ~ 1 100 зрители
30 август 2019 г., петък, 20:30 ч:
Славия 1913 (София) – Арда 1924 (Кърджали) 2:3 (1:2)
[0:1 Спас Делев 21′-псу, 1:1 Галин Иванов 25′, 1:2 Радослав Василев 31′,
1:3 Елиша Сам 81′-д, 2:3 Владислав Узунов 86′]
[ид: Цветелин Чунчуков (С) 52′]
[чк: Деян Лозев (Арда) 54′, Димитър Велковски (С) 54′], ~ 200 зрители
31 август 2019 г., събота, 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Пловдив) 1:1 (0:1)
[0:1 Лазар Марин 8′, 1:1 Стивън Езе 53′], ~ 6 200 зрители
31 август 2019 г., събота, 20:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Берое (Стара Загора) 2:1 (1:0)
[1:0 Даниел Младенов 33′, 1:1 Мартин Камбуров 72′, 2:1 Милчо Ангелов 89′]
[чк: Иван Бандаловски (Б) 70′], ~ 890 зрители
1 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) – Царско село 2015 (София) 3:2 (1:1)
[1:0 Илия Димитров 14′, 1:1 Румен Гьонов 37′-аг, 2:1 Емил Гъргоров 51′-д,
2:2 Уесли Ната 64′, 3:2 Четин Садула 84′]
[чк: Уесли Ната (Цс) 72′], ~ 340 зрители
1 септември 2019 г., неделя, 17:45 ч:
ЦСКА (София) – Левски (София) 2:2 (0:2)
[0:1 Станислав Иванов 12′, 0:2 Найджъл Роберта 18′, 1:2 Евандро 73′,
2:2 Раул Албентоса 88′]
[чк: Любомир Петрович (тр) (ЦСКА) 90′], ~ 14 200 зрители
1 септември 2019 г., неделя, 20:30 ч:
Ботев (Враца) – Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1)
[0:1 Станислав Манолев 21′], ~ 2 900 зрители

IX кръг

13 септември 2019 г., петък, 17:30 ч:
в София, ст.“Славия“: *
Царско село 2015 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3 (0:1)
[0:1 Георги Хашев 19′-аг, 0:2 Диниз Алмейда 50′, 0:3 Ален Ожболт 53′,
1:3 Георги Минчев 87′-д, 2:3 Родни Антви 90’+4′], ~ 110 зрители
* – На ст.“Славия“, тъй като СТК определя мача като такъв с „рисков характер“.
13 септември 2019 г., петък, 20:00 ч:
в Пловдив, ст.“Локомотив“:
Арда 1924 (Кърджали) – Ботев (Враца) 2:1 (1:0)
[1:0 Радослав Василев 15′, 1:1 Валери Домовчийски 66′, 2:1 Иван Коконов 71′], ~ 470 зрители
14 септември 2019 г., събота, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София) 0:1 (0:0)
[0:1 Али Соу 75′], ~ 3 000 зрители
14 септември 2019 г., събота, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 (0:0)
[1:0 Клаудиу Кешерю 47′, 2:0 Джоди Лукоки 86′], ~ 870 зрители
15 септември 2019 г., неделя, 17:45 ч:
Дунав (Русе) – Славия 1913 (София) 0:0
1 235 зрители
15 септември 2019 г., неделя, 20:15 ч:
Левски (София) – Черно море (Варна) 3:0 (3:0)
[1:0 Станислав Иванов 21′, 2:1 Паулиньо 31′, 3:0 Найджъл Роберта 35′], 4 307 зрители
16 септември 2019 г., понеделник, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0 (0:0)
[1:0 Зоран Йосипович 84′], ~ 1 400 зрители

X кръг

20 септември 2019 г., петък, 17:30 ч:
Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив) 2:0 (0:0)
[1:0 Исмаил Иса 49′, 2:0 Мартин Минчев 67′-д]
[ид: Родриго Енрике (Чм) 64′], ~ 950 зрители
20 септември 2019 г., петък, 20:00 ч:
ЦСКА (София) – Царско село 2015 (София) 3:0 (0:0)
[1:0 Али Соу 48′, 2:0 Тиаго Родригеш 75′, 3:0 Жеферсон 80′], ~ 1 200 зрители
21 септември 2019 г., събота, 17:30 ч:
Ботев (Враца) – Дунав (Русе) 0:0
21 септември 2019 г., събота, 20:00 ч:
Славия 1913 (София) – Левски (София) 0:2 (0:0)
[0:1 Филипе Насименто 73′, 0:2 Станислав Иванов 81′]
22 септември 2019 г., неделя, 17:45 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора) 3:0 (2:0)
[1:0 Георги Илиев 28′, 2:0 Бирсент Карагарен 39′, 3:0 Ален Ожболт 85′]
22 септември 2019 г., неделя, 20:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Арда 1924 (Кърджали) 2:0 (1:0)
[1:0 Дан Битон 35′, 2:0 Мавис Чибота 66′]
23 септември 2019 г., понеделник, 17:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Витоша (Бистрица) 1:0 (1:0)
[1:0 Яни Пехливанов 42′]
[ид: Емил Гъргоров (В) 26′]
[чк: Емил Гъргоров (В) 86′]

XI кръг

27 септември 2019 г., петък, 20:00 ч:
Царско село 2015 (София) – Черно море (Варна) 1:1 (0:0)
[1:0 Уесли Ната 49′, 1:1 Мирослав Енчев 55′]
[чк: Мирослав Енчев (Чм) 77′]
28 септември 2019 г., събота, 20:00 ч:
Левски (София) – Ботев (Враца) 3:1 (2:0)
[1:0 Холмар Йорн Ейолфсон 12′, 2:0 Найджъл Роберта 27′, 2:1 Даниел Генов 61′,
3:1 Паулиньо 87′]
29 септември 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) – Славия 1913 (София) 0:1 (0:1)
[0:1 Славчо Шоколаров 25′]
[чк: Димитър Велковски (С) 44′]
29 септември 2019 г., неделя, 18:15 ч:
Дунав (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1)
[0:1 Клаудиу Кешерю 23′]
29 септември 2019 г., неделя, 20:30 ч:
Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София) 2:1 (1:0)
[1:0 Ибрахима Конте 31′, 2:0 Рубен Бригидо 78′, 2:1 Али Соу 90′]
30 септември 2019 г., понеделник, 17:30 ч:
в Пловдив, ст.“Локомотив“:
Арда 1924 (Кърджали) – Етър ВТ (Велико Търново) –
30 септември 2019 г., понеделник, 20:00 ч:
Витоша (Бистрица) – Локомотив 1926 (Пловдив) –

XII кръг

4 октомври 2019 г., петък, 17:30 ч:
Славия 1913 (София) – Царско село 2015 (София) –
4 октомври 2019 г., петък, 20:00 ч:
Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора) –
5 октомври 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Враца) – Ботев (Пловдив) –
5 октомври 2019 г., събота, 17:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
5 октомври 2019 г., събота, 20:00 ч:
ЦСКА (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
6 октомври 2019 г., неделя, 17:30 ч:
в Пловдив, ст.“Локомотив“:
Арда 1924 (Кърджали) – Дунав (Русе) –
6 октомври 2019 г., неделя, 20:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Левски (София) –

XIII кръг

19 октомври 2019 г., събота:
Дунав (Русе) – Етър ВТ (Велико Търново) –
Левски (София) – Арда 1924 (Кърджали) –
Ботев (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Царско село 2015 (София) – Ботев (Враца) –
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Черно море (Варна) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – ЦСКА (София) –

XIV кръг

26 октомври 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) – ЦСКА (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Славия 1913 (София) –
Берое (Стара Загора) – Ботев (Враца) –
Царско село 2015 (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Ботев (Пловдив) – Арда 1924 (Кърджали) –
Левски (София) – Дунав (Русе) –

XV кръг

2 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора) /пряко по Диема спорт/
5 ноември 2019 г., вторник, 12:30 ч:
Ботев (Враца) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – /пряко по Диема спорт/
5 ноември 2019 г., вторник, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) – /пряко по Диема спорт/
5 ноември 2019 г., вторник, 17:30 ч:
Черно море (Варна) – ЦСКА (София) – /пряко по Диема спорт/
6 ноември 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Дунав (Русе) – Ботев (Пловдив) – /пряко по Диема спорт/
6 ноември 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Левски (София) – Етър ВТ (Велико Търново) – /пряко по Диема спорт/
7 ноември 2019 г., четвъртък, 15:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) – Царско село 2015 (София) – /пряко по Нова спорт/

XVI кръг

8 ноември 2019 г., петък, 17:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Враца) – /пряко по Диема спорт/
9 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Черно море (Варна) – /пряко по Диема спорт/
9 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:
ЦСКА (София) – Славия 1913 (София) – /пряко по Диема спорт/
10 ноември 2019 г., неделя, 12:45 ч:
Берое (Стара Загора) – Арда 1924 (Кърджали) – /пряко по Диема спорт/
10 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч:
Ботев (Пловдив) – Левски (София) – /пряко по Диема спорт/
10 ноември 2019 г., неделя, 17:45 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Лудогорец 1945 (Рз) – /пряко по Диема спорт/
11 ноември 2019 г., понеделник, 17:30 ч:
Царско село 2015 (София) – Дунав (Русе) – /пряко по Нова спорт/

XVII кръг

22 ноември 2019 г., петък, 17:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – /пряко по Диема спорт/
23 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:
Славия 1913 (София) – Черно море (Варна) – /пряко по Нова спорт/
23 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Враца) – ЦСКА (София) – /пряко по Диема спорт/
23 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив) – /пряко по Диема спорт/
24 ноември 2019 г., неделя, 15:15 ч:
Дунав (Русе) – Берое (Стара Загора) – /пряко по Диема спорт/
24 ноември 2019 г., неделя, 17:45 ч:
Левски (София) – Царско село 2015 (София) – /пряко по Диема спорт/
25 ноември 2019 г., понеделник, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) – Етър ВТ (Велико Търново) – /пряко по Диема спорт/

XVIII кръг

29 ноември 2019 г., петък, 16:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Славия 1913 (София) – /пряко по Диема спорт/
30 ноември 2019 г., събота, 12:30 ч:
Черно море (Варна) – Ботев (Враца) – /пряко по Диема спорт/
30 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч:
в София, Национален стадион „Васил Левски“: *
Царско село 2015 (София) – Ботев (Пловдив) – /пряко по Диема спорт/
* – На „Васил Левски“, тъй като СТК определя мача като такъв с „рисков
характер“.
30 ноември 2019 г., събота, 17:30 ч:
Берое (Стара Загора) – Левски (София) – /пряко по Диема спорт/
1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Арда 1924 (Кърджали) – /пряко по Диема спорт/
1 декември 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Дунав (Русе) – /пряко по Нова спорт/
1 декември 2019 г., неделя, 18:00 ч:
ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград) – /пряко по Диема спорт/

XIX кръг

6 декември 2019 г., петък, 17:00 ч:
Царско село 2015 (София) – Етър ВТ (Велико Търново) – /пряко по Диема спорт/
7 декември 2019 г., събота, 14:15 ч:
Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора) – /пряко по Диема спорт/
7 декември 2019 г., събота, 16:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) – Черно море (Варна) – /пряко по Диема спорт/
8 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Враца) – Славия 1913 (София) – /пряко по Нова спорт/
8 декември 2019 г., неделя, 14:15 ч:
Арда 1924 (Кърджали) – ЦСКА (София) – /пряко по Диема спорт/
8 декември 2019 г., неделя, 16:30 ч:
Левски (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – /пряко по Диема спорт/
9 декември 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Дунав (Русе) – Локомотив 1926 (Пловдив) – /пряко по Диема спорт/

XX кръг

13 декември 2019 г., петък, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) – Ботев (Враца) – /пряко по Диема спорт/
14 декември 2019 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Царско село 2015 (София) – /пряко по Нова спорт/
14 декември 2019 г., събота, 14:15 ч:
Черно море (Варна) – Арда 1924 (Кърджали) – /пряко по Диема спорт/
14 декември 2019 г., събота, 16:30 ч:
ЦСКА (София) – Дунав (Русе) – /пряко по Диема спорт/
15 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Пловдив) – /пряко по Диема спорт/
15 декември 2019 г., неделя, 14:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София) – /пряко по Диема спорт/
15 декември 2019 г., неделя, 16:30 ч:
Славия 1913 (София) – Лудогорец 1945 (Разград) – /пряко по Диема спорт/