Пълната програма – Първа лига, есен 2017

Публикувано на: 22.06.2017 г. 11:46 ч.

I кръг

14-17 юли 2017 г.:
Славия 1913 (София) – ЦСКА (София) –
Ботев (Пловдив) – Пирин (Благоевград) –
Септември (София) – Дунав 2010 (Русе) –
Берое (Стара Загора) – Верея (Стара Загора) –
Черно море (Варна) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Етър (Велико Търново) – Локомотив (Пловдив) –
Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –

II кръг

ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София) –
Витоша (Бистрица) – Етър (Велико Търново) –
Верея (Стара Загора) – Черно море (Варна) –
Дунав 2010 (Русе) – Берое (Стара Загора) –
Пирин (Благоевград) – Септември (София) –
Славия 1913 (София) – Ботев (Пловдив) –

III кръг

Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София) –
Септември (София) – Славия 1913 (София) –
Берое (Стара Загора) – Пирин (Благоевград) –
Черно море (Варна) – Дунав 2010 (Русе) –
Етър (Велико Търново) – Верея (Стара Загора) –
Левски (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив) –

IV кръг

ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Витоша (Бистрица) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Верея (Стара Загора) – Левски (София) –
Дунав (Русе) – Етър (Велико Търново) –
Пирин (Благоевград) – Черно море (Варна) –
Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора) –
Ботев (Пловдив) – Септември (София) –

V кръг

Септември (София) – ЦСКА (София) –
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив) –
Черно море (Варна) – Славия 1913 (София) –
Етър (Велико Търново) – Пирин (Благоевград) –
Левски (София) – Дунав 2010 (Русе) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Верея (Стара Загора) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Витоша (Бистрица) –

VI кръг

ЦСКА (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Верея (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Дунав 2010 (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Пирин (Благоевград) – Левски (София) –
Славия (София) – Етър (Велико Търново) –
Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна) –
Септември (София) – Берое (Стара Загора) –

VII кръг

Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София) –
Черно море (Варна) – Септември (София) –
Етър (Велико Търново) – Ботев (Пловдив) –
Левски (София) – Славия 1913 (София) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Пирин (Благоевград) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Верея (Стара Загора) –

VIII кръг

ЦСКА (София) – Верея (Стара Загора) –
Дунав 2010 (Русе) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Пирин (Благоевград) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Славия 1913 (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Ботев (Пловдив) – Левски (София) –
Септември (София) – Етър (Велико Търново) –
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна) –

IX кръг

Черно море (Варна) – ЦСКА (София) –
Етър (Велико Търново) – Берое (Стара Загора) –
Левски (София) – Септември (София) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Пловдив) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Славия 1913 (София) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Пирин (Благоевград) –
Верея (Стара Загора) – Дунав 2010 (Русе) –

X кръг

ЦСКА (София) – Дунав 2010 (Русе) –
Пирин (Благоевград) – Верея (Стара Загора) –
Славия 1913 (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Ботев (Пловдив) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Септември (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Берое (Стара Загора) – Левски (София) –
Черно море (Варна) – Етър (Велико Търново) –

XI кръг

Етър (Велико Търново) – ЦСКА-София –
Левски (София) – Черно море (Варна) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Септември (София) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Ботев (Пловдив) –
Верея (Стара Загора) – Славия 1913 (София) –
Дунав 2010 (Русе) – Пирин (Благоевград) –

XII кръг

ЦСКА (София) – Пирин (Благоевград) –
Славия 1913 (София) – Дунав 2010 (Русе) –
Ботев (Пловдив) – Верея (Стара Загора) –
Септември (София) – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) –
Берое (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Етър (Велико Търново) – Левски (София) –

XIII кръг

Левски (София) – ЦСКА (София) –
Лудогорец (Разград) – Етър (Велико Търново) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна) –
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Берое (Стара Загора) –
Верея (Стара Загора) – Септември (София) –
Дунав 2010 (Русе) – Ботев (Пловдив) –
Пирин (Благоевград) – Славия 1913 (София) –
източник: bulgarian-football.com