“Етър” (2004) би с 1:0 “Черноморец” в 1/8 финал за Купата на БФС

Публикувано на: 19.10.2017 г. 10:35 ч.

Минимална, но важна победа взеха децата на “Етър”, набор 2004 г., в първия си осминафинал за Купата на БФС. “Виолетовите” надделяха с 1:0 над бургаския “Черноморец” и имат лека преднина преди реванша. Двубоят се игра на стадион “Христо Ботев” в Дебелец.

Единственото попадение падна десет минути след почивката, а негов автор стана Костадин Белалиев след комбинация през центъра. И двата отбора имаха възможности, като домакините на два пъти нацелиха гредите, а това стори и Ивайло Тонев за гостите. Ответният мач е на 25 октомври (сряда) от 14:00 ч. на стадион “Черноморец” в Бургас.

В останалите срещи “Добруджа” – “Спартак” (Пловдив) 3:3, “Ботев” (Враца) – “Левски” 1:8, “Миньор” (Перник) – “Лудогорец” 0:3, “Берое” – “Ботев” (Пловдив) 1:1, “Национал” – “Локомотив” (Пловдив) 3:2, “Спартак” (Плевен) – ЦСКА 0:4, “Черно море” – ДИТ Спорт (София) играят днес.