Станислав Генчев: “Недопустимо е да допускаме такива грешки”

Публикувано на: 23.10.2017 г. 20:34 ч.

„Разочарова ме отношението на по-голямата част от футболистите. Недопустимо е да допускат две такива грешки отново от статични положения! После след 2:0 вече имаше и притеснение и на терена имаше само един отбор – „Лудогорец”. 4:0 е най-малкото, с което можехме да паднем.

Тренираме, говорим, а още след първия или втория корнер пада гол във вратата ни. Тренираме, но това е и въпрос на концентрация от всеки един футболист. Това ни е най-голямата слабост, не съм и предполагал преди първенството, че точно това ще ни е „ахилесовата пета”. Отразява се и това, че отдавна нямаме победа. Ще направим всичко възможно още в следващия мач да спечелим.

Жалко за Василев, тренираше две седмици пълноценно, първата част бе добре, но усети отново болка. Прегледът утре ще покаже какво е състоянието му.”