Етър” (2003) срещу “Бдин”, “Етър” (2005) срещу “Локо” (Пд) за Купата на БФС

Публикувано на: 12.10.2018 г. 12:46 ч.

Юношите младша възраст на “Етър” ще срещнат “Бдин” (Видин) на осминафиналите за Купата на БФС, реши тегленият днес жребий. В първата си среща етърци, набор 2003 година, приемат видинчани на 16 октомври в Дебелец, а реваншът е на 24 октомври във Видин.
Децата на “Етър”, набор 2005 г., пък ще имат за съперник “Локомотив” (Пловдив). Първият мач е на 17 октомври в Дебелец, реваншът в Пловдив е на 23 октомври.

Юноши младша възраст – родени 2003 г.

Първи срещи – 16.10.2018 г. (вторник), 14:00 ч.

11:00 ч. Спартак (Варна) – Царско село, ст. “Локомотив”

Етър – Бдин (Видин), ст. “Христо Ботев”, гр. Дебелец

Национал – Ботев (Пловдив), НСА

Левски – Берое, ст. “Георги Аспарухов”

Янтра 1919 (Габрово) – Локомотив (Пловдив), ст. “Васил Априлов”

Черноморец (Бургас) – Черно море, ст. “Черноморец”

15:00 ч. Спартак (Пловдив) – Септември, ст. “Тодор Диев”

11:00 ч. Лудогорец – Кюстендил, “Гнездо на орли”

Срещи реванш – 24.10.2018 г. (сряда), 14:00 ч.
11:00 ч. Царско село – Спартак (Варна), к-с “Царско село”

Бдин (Видин) – Етър

Ботев (Пловдив) – Национал, “Коматево”

Берое – Левски, спортна база “Берое”, изкуствен терен

14:30 ч. Локомотив (Пловдив) – Янтра 1919 (Габрово), ст. “Локомотив”

Черно море – Черноморец (Бургас), ст. “Корабостроител”

11:30 ч. Септември – Спартак (Пловдив), “Драгалевци”

11:00 ч. Кюстендил – Лудогорец, ст. “Осогово”
Деца– родени 2005 г.

Първи срещи – 16.10.2018 г. (вторник), 14:00 ч.
Кюстендил – Дунав (Русе), ст. “Осогово”

11:00 ч. Черно море (Варна) – ЦСКА, ст. Корабостроител”

Векта (Пловдив) – Славия, ст. “Векта”

17.10. 14:00 ч. Левски – Септември, ст. “Георги Аспарухов”

Берое – Ботев (Враца), спортна база Берое

Ботев (Пловдив) – Спартак 1919 (Плевен), “Коматево”

Етър – Локомотив (Пловдив), ст. “Христо Ботев”, Дебелец

17.10 14:00 ч. Лудогорец – Черноморец (Бургас), “Гнездо на орли”

Срещи реванш – 24.10.2018 г. (сряда), 14:00 ч.

14:00 ч. Дунав (Русе) – Кюстендил

11:00 ч. ЦСКА – Черно море (Варна), Панчарево

Славия – Векта (Пловдив), ст. “Славия”

11:00 ч. Септември – Левски, Герман

Ботев (Враца) – Берое, ст. “Христо Ботев”

23.10. 11:00 ч. Спартак 1919 (Плевен) – Ботев (Пловдив), ст. “Бели орли”

12:00 ч. Локомотив (Пловдив) – Етър, ст. “Локомотив”

14:30 ч. Черноморец – Лудогорец, ст. “Черноморец”