Етърци U17 с драматична загуба в Пловдив

Публикувано на: 02.11.2019 г. 22:12 ч.

Отборите на „Етър“ допуснаха загуби при гостуването си в Пловдив на връстниците си от „Ботев“. В елитната U17 „канарчетата“ се наложиха с 3:1, но етърци могат да съжаляват, че не си тръгнаха поне с точка. През първата част попадения не паднаха, а в самото начало на второто полувреме „жълто-черните“ поведоха с гол на Юсеин Касов. Етърци изравниха в 60-ата минута след удар от границата на наказателното поле. Последваха положения и пред двете врати, като играчите на Николай Катъров имаха по-чистите ситуации за гол. В последната минута на редовното време Никола Илиев вкара за 2:1, а в продължението нападателят реализира и втория си гол за „Ботев“. В класирането великотърновци са девети с 16 т. На 10 ноември от 14:00 ч. ще приемат „Локо“ (Пд).

В елитната U15 група пловдивчани и вкараха по два гола в двете полувремена за крайното 4:0. Попаденията за бяха реализирани от Габриел Златанов, Андрей Цой, Мартин Пенчов и Даниел Коков. В класирането етърци са десети с 13 т, а в неделя  от 12:00 ч. също посрещат „Локомотив“ (Пд).