Обявиха мачовете на „Етър” за следващия месец

Публикувано на: 30.09.2021 г. 18:22 ч.

Вече са ясни точните дати и часове на мачовете на „Етър” през следващия един месец Спортно-техническата комисия на БФС обяви програмата за осминафиналите за Купата на България и за срещите от 13-ия до 16-ия кръг на Втора лига.

На 16 октомври (събота) от 16:00 ч. етърци гостуват на „Струмска слава” в Радомир. На 24 октомври (неделя) от 16:30 ч. „виолетовите” приемат „Септември” (София), като мачът ще се предава от Диема спорт. Четири дни по-късно, на 28 октомври (четвъртък) от 15:00 ч. тимът гостува на „Септември” за Купата на България.

На 31 октомври (неделя) от 14:30 ч. „Етър” гостува на „Спартак” (Варна), а на 4 ноември (четвъртък) от 14:30 ч. е домакин на ЦСКА-1948 II. Прави впечатление, че от всички мачове през октомври Диема спорт ще излъчи само домакинството срещу „Септември”, а няма да предава пряко нито едно от възловите гостувания на „Струмска слава” и „Спартак” (Вн), както и на „Септември” за купата.

 

Купа България 1/8  финали

26.10 /вторник/ Левски Л/ Локо Сф Локомотив Пд 16.00 Диема спорт
  Левски Септеммври Сим 19.00 Диема спорт
27.10 /сряда/ Славия Пирин Бл 16.00 Диема спорт
  Берое Черно море 19.00 Диема спорт
28.10 /четвъртък/ Септември Сф Етър ВТ 15.00  
  Лудогорец Рз Локомотив ГО 16.00 Диема спорт
  ЦСКА – София Арда Кж 19.00 Диема спорт
17.11/сряда/ Левски 2005/Крумовград Монтана 13.30  
  • 13 – ти до  16 – ти  кръг на Втора лига, както следва:

XIII кръг  

15.10/петък/ Септември Сф Миньор Пк 16.00  
16.10/събота/ Марица Пд Хебър  1918 Пз 15.00 Диема спорт
  Спортист Своге Марек 16.00  
  Нефтохимик 1962 Созопол 16.00  
  Добруджа   Левски Лом 16.00  
  Струмска слава Етър ВТ 16.00  
  Спартак 1918 Вн Янтра 2019 Гб 16.00  
17.10/неделя/ Монтана 1921 Ботев Пд II 17.00  
18.10/понеделник/ Литекс Лудогорец ІІ 16.00  
19.10/вторник/ ЦСКА 1948 II  Сф Септември Сим 18.00  

XIV кръг 16.00

22.10/петък/ Марек Левски Лом 16.00  
23.10/събота/ Спортист Своге Монтана 1921 16.00  
  Септември Сим Марица Пд 16.00  
  Лудогорец ІІ Добруджа 16.00  
  Хебър  1918 Пз Литекс 16.00  
  Янтра 2019 Гб ЦСКА 1948 II  Сф 16.00  
  Созопол Струмска слава 17.00  
24.10/неделя/ Етър ВТ Септември Сф 16.30 Диема спорт
25.10/понеделник/ Миньор Пк Спартак 1918 Вн 16.00 Диема спорт
  Ботев Пд II Нефтохимик 1962 16.00  

XV кръг

29.10/петък/ Монтана 1921 Марек 19.00 Диема спорт
30.10/събота/ Литекс Септември Сим 16.00  
  Нефтохимик 1962 Спортист Своге 16.00  
  Марица Пд Янтра 2019 Гб 16.00  
  Добруджа Хебър  1918 Пз 16.00  
31.10/неделя/ Струмска слава Ботев Пд II 14.30  
  Спартак 1918 Вн Етър ВТ 14.30  
  ЦСКА 1948 II  Сф Миньор Пк 14.30  
  Септември Сф Созопол 14.30  
01.11/понеделник/ Левски Лом Лудогорец ІІ 14.30  

XVI кръг

03.11/сряда/ Миньор Пк Марица Пд 14.30 Диема спорт
  Септември Сим Добруджа 14.30  
  Янтра 2019 Гб Литекс 14.30  
  Ботев Пд II Септември Сф 14.30  
  Монтана 1921   Нефтохимик 1962 15.00  
04.11/четвъртък/ Етър ВТ ЦСКА 1948 II  Сф 14.30  
  Спортист Своге Струмска слава 14.30  
  Марек Лудогорец ІІ 14.30  
  Хебър  1918 Пз Левски Лом 14.30  
  Созопол Спартак 1918 Вн 17.30 Диема спорт