Етърци отстъпиха в мача на дублиращите отбори във Враца

Публикувано на: 13.11.2021 г. 10:18 ч.

“Етър” отстъпи с 3:1 на “Ботев” (Враца) в мача на вторите отбори на двата клуба в 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините поведоха в 10-ата минута с гол на Пламен Спасов след центриране отдясно. Секунди по-късно обаче равенството беше възстановено чрез Христо Марков, който изпревари вратаря – 1:1.

При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. След нея дойде времето на влезлият като резерва Христиан Петков. В 57-ата минута, той се възползва от пас на Красимир Тодоров и реализира за 2:1. В 70-ата минута Димитър Колимечков пропусна да изравни с глава. Другата възможност за младите „боляри“ беше удар на Калоян Ненчев. Врачани също създадоха още положения и пет минути преди края отново Христиан Петков оформи крайното 3:1.

“Етър-2”: Пресиян Петков, Димитър Колимечков, Иво Ганев, Север Алиев, Денислав Георгиев, Ивалин Петков, Ивелин Иванов, Калоян Митев, Александър Гугучков, Христо Марков, Светломир Събев.