Айкут Рамадан се завръща за мача утре с “Несебър”

Публикувано на: 15.11.2024 г. 11:44 ч.

Халфът Айкут Рамадан се завръща в отбора за утрешния мач срещу “Несебър”. Преди месец и половина той претърпя операция на коляното и пропусна досегашните мачове, но от доста време вече се възстановява успешно. Макар и още без игрови ритъм, налага се Айкут Рамадан да помогне на отбора и той със сигурност ще е в групата за мача.

“Етър” остана без почти цялата си защита за предстоящия двубой. Двамата централни защитници Георги Александров и Принс Мбаке бяха наказани за по 1 мач от Дисциплинарната комисия на БФС заради натрупани картони, а третият централен бранител – младият Росен Върбишки още се възстановява от контузия.

„Отново сме с кадрови проблеми, този път след нелепо изкараните жълти картони при гостуването в Плевен. Ще трябва да преквалифицираме доста хора в защита, за да направим боеспособен състав и да спечелим срещу „Несебър“. Пробвахме в тренировките няколко варианта. Надявам се хората там да са всеотдайни и да извоюваме победата. Айкут Рамадан все още не е напълно готов, няма игрови ритъм след дългото отсъствие. Обаче е в групата за мача и ще влезе при необходимост. Допълнихме групата от 14 футболисти с още двама юноши от школата – Боян Вълчев и Стефан Йорданов“, сподели преди мача старши треньорът Живко Желев.

Димитър Димитров от София ще ръководи предстоящия двубой, който е в събота от 14:30 ч. на стадион “Ивайло”. Асистенти са му Георги Минев и Николай Михайлов, четвърти съдия е Димитър Буров, а съдийски наблюдател – Ивайло Лазаров.

Билетите ще са в продажба от 11:00 ч. утре във фен магазина, а от 13:00 ч. ще работят и касите. Входовете за стадион “Ивайло” отварят в 13:30 ч.

Очакваме ви на “Ивайло”!