„Етър“ загуби с 6:0 от шампиона „Левски“
Публикувано на: 23.06.2026 г. 21:21 ч.
„Етър“ загуби с 6:0 от шампиона „Левски“ контролата между двата тима, играна в Правец. Голевете отбелязаха Давид Кусо, Камдем, Сула и Рейналдо (два) преди почивката и Адриан Райчев в 89-ата минута.
Следващата проверка на “виолетовите” е гостуване на “Лудогорец” на 26 юни в Разград.
„Етър“: Никола Виденов, Анастас Пемперски, Георги Александров, Никола Борисов, Стефан Трайков, Ивайло Марков, Чавдар Ивайлов, Виктор Василев, Росен Иванов, Тома Ушагелов, Кристиян Величков (Георги Иванов, Атанас Атанасов, Петър Зографов, Росен Върбишки, Мартин Николов, Християн Цветков, Стивиян Макавеев, Петър М. Петров, Цветомир Цанев).
