Томаш: „Създаваме положения, но не успяваме да ги вкараме”

Публикувано на: 19.03.2021 г. 20:48 ч.

„Първите 15-20 минути имахме проблеми заради начина, по който „Ботев” застава на терена. Но това е отбор, който тепърва ще набира инерция. След 20-ата минута на терена имаше един отбор и това беше „Етър”. Не мога да не бъда доволен от агресията, не дадохме пространства на бързите им футболисти, създадохме 100 % ситуации, просто днес не ни достигна голът. Липсва ни класа, липсва ни футболно самочувствие. Другото струва пари. Харесва ми, че създаваме положения, но не успяваме да ги вкараме.

Доволен съм от показаното във всеки мач, с изключение срещу ЦСКА. Но ни трябват точки. След всеки мач в съблекалнята аз виждам момчетата – можем, но нещо не ни стига. Ще е до последно борбата, с всеки един отбор ще излезем да вземем точки, искам победи”.