„Етър” загуби с 0:1 от „Верея”

Публикувано на: 01.08.2017 г. 0:28 ч.

Етърци записаха втора загуба в Ловеч, като този път отстъпиха с 0:1 на „Верея”. В 9-ата минута опитният Георги Андонов от гостите бе изведен отляво, но стреля във вратаря Иванов. За „Етър” в 13-ата минута удар на Мартин Станкев бе с лекота уловен от вратаря, а в 16-ата минута изстрел на Цветомир Тодоров от фаул мина покрай гредата.

Меди Фенуш от гостите се откъсна опасно отдясно, но стреля неточно. В 37-ата минута Андонов от фаул стреля опасно до гредата, малко след това пък след шут на Бенгюзов топката мина край вратата.

В 44-ата минута след грешка на Енчев Апостолов открадна топката и напредна, но пуснатата пред вратата топка бе избита от Бенгюзов в корнер.

„Виолетовите” опитаха да търсят промяна след почивката и в 49-ата минута Пехливанов центрира, а Петков стреля с глава, но вратарят улови. Положения обаче до края на мача липсваха, освен в 80-ата минута, когато Джихат Кямил стреля, но вратарят Аргилашки улови.

Мачът вървеше към нулево реми, когато в 86-ата минута най-добрият играч в мача Георги Андонов проби отляво отбраната и намери Валери Домовчийски, който донесе трите точки на „Верея”.

„Етър“: Иванов, Александров, Василев, Скерлев, Атанасов, Пехливанов, Апостолов, Тодоров (89 Неделчев), Станкев (53 Кямил), Петков (77 Колев).